Katalog produktů - Body color Lline

HB BODY

VITEX

SMIRDEX

ETALON

BODY Color Line

Malířská lepící páska

Malířská lepící páska


Malířská lepící páska papírová určená pro malířské účely  

Rozměry:  19mmx50m, 25mmx50m, 38mmx50m, 50mmx50m

Body EP

Body EP


Nátěrová hmota BODY EP vytvrzené Tvrdidlem BODY EP je vhodná pro zhotovení silně namáhaných vrchních nátěrů kovů, betonu, stavebnin, dřeva, plastů, lisovacích hmot apod. Je vhodný, díky svým mechanickým vlastnostem, na nátěry zátěžových podlah. Jedná se o nátěrovou hmotu, která je odolná proti vlivům chemikálií, olejů, tuků, proti zásadám a některým rozpouštědlům. Lze ji použít i na nátěry trvale vystavené vodě.

Balení: 0,75 lt, 2,25 lt, 4,5 lt              Odstín: Tónování systémem chromosyntesis

Tužidlo Body EP

Tužidlo Body EP


Slouží k tužení nátěrových hmot Body EP v daném poměru.

Body PUR

Body PUR


Nátěrová hmota BODY PUR vyrvrzená Tvrdidlem BODY PUR je vhodná pro vrchní nátěry kovových, dřevěných, silikátových povrchů a termosetů. Tento vrchní email je určený pro venkovní nátěry na kovy, beton, stavebniny, dřevo, umělé obkladové materiály, některé plasty, lisovací hmoty apod. Je vhodný pro nátěry zátěžových podlah. Úspěšně se uplatňuje jako nátěrová hmota odolná proti vlivům chemikálií, olejů, tuků a některým rozpouštědlům. Vykazuje výborné mechanické vlastnosti, odolnost vůči UV záření a povětrnostním vlivům obecně.

Balení: 0,75 lt, 2,25 lt, 4,5 lt              Odstín: Tónování systémem chromosyntesis

 

Tužidlo Body PUR

Tužidlo Body PUR


Slouží k tužení nátěrových hmot Body PUR v daném poměru.

Body EP Primer


Dvousložková základní barva BODY EP PRIMER s obsahem antikorozního pigmentu (zinkfosfát) je určená zejména k provedení základních nátěrů ocelových a jiných kovových povrchů. Lze použít též pro základní nátěry jiných povrchů  jako je dřevo, silikátové povrchy, některé plastické hmoty apod.. Jiné aplikace než na ocelové povrchy je vhodné  konzultovat s prodejcem. Barva vytváří dokonale přilnavou vrstvu s antikorozní ochranou povrchu. Není určena k nátěrům ploch přicházejících do styku s potravinami, krmivy, pitnou vodou ani k nátěrům        dětského nábytku a hraček. Je též schválena pro použití v interiéru. Nátěr lze snadno brousit.

Aktuální nabídka

XXX< >

Eshop

Eshop

Chci vstoupit
do online obchodu

Naši dodavatelé

Logo HB Body Logo Vitex Logo Smirdex Logo Etalon