Katalog produktů - HB BODY

HB BODY

VITEX

SMIRDEX

ETALON

BODY Color Line

Body 534

Body 534


Je základový plnič HS na bázi akrylátových pryskyřic s tužícím poměrem 4:1. Má vynikající přilnavost na ocel, TPA, laminát, polyesterové tmely, nové a staré plastové nárazníky, na povrchy opatřené starými vrchními barvami nebo základovými barvami Body 960 a 961. Snadno se brousí a má velmi dobré plnící vlastnosti. Rychle schne a nanáší se ve dvou vrstvách na předem připravený povrch. Ekonomicky velmi zajímavý produkt.

Balení : 1lt, 4lt          Odstín : šedý

Body 989

Body 989


Vysoce kvalitní dvousložková antikorozní epoxidová základní barva. Má výbornou slévatelnost a přilnavost. Je odolná extrémním povětrnostním podmínkám. Používá se na staré laky, nebroušený kov, hliník, nerezovou ocel a zinek. Tuží se v poměru 4:1 epoxidovým tužidlem BODY 989 EPOXY HARDENER (732). Ředí se 20-30% ředidlem BODY EPOXY THINNER (775) / BODY ACRYL 740 THINNER. Nanáší se stříkací pistolí s průměrem trysky 1,5-1,8 mm.

Balení : 1lt, 25kg     Odstín : šedý

Body 320 zinc-fill

Body 320 zinc-fill


Dvousložková antikorozní akrylátová základní barva. Vhodná na všechny kovové povrchy (hliník, železo, pozinkovaná ocel, nerezová ocel). Rychle schne a může být přetřená i bez broušení po 30-60 minutách. Tuží se v poměru 4:1 tužidlem BODY HARDENER NORMAL 720 a ředí do 10% akrylátovým ředidlem. Může být přelakována všemi lakovacími systémy. Brousí se brusným papírem P1000.

Balení : 1lt Odstín : šedý

P961 etch primer

P961 etch primer


Základní rychleschnoucí jednosložková (1K) barva na kyselinové bázi. Je určena k základním nátěrům kovových materiálů jako je nerez, pozink, měď, hliník, chrom, galvanizované povrchy nebo čisté železo. Barvu lze aplikovat buď jako plnící základ s poměrem ředění 2:1 a možností natřený povrch lehce přebrousit nebo jako základní barvu s poměrem ředění 1:1 bez možnosti přebroušení. Rychle schne a jednoduše se nanáší. Na zaschlou základovou barvu můžete nanášet jakýkoliv nátěrový systém včetně polyesterových tmelů. P961 se dodává i ve spreji, zde se ale jedná pouze o variantu bez možnosti broušení.

Balení : 1lt, 4lt, 400ml sprej     Odstín : Šedý

Body 960

Body 960


Vynikající dvousložková základní barva. Je vhodná hlavně na nátěr hliníku, zinku, galvanizované a nerezové oceli. Míchá se v poměru 1:1 s BODY 960 ACTIVATOR. Aplikuje se v jedné vrstvě o síle 10 μm. Schne přibližně za 10 min. Nevyžaduje broušení. Je přelakovatelná všemi druhy akrylátových vyrovnávacích látek a barev. Nelze na ni použít polyesterové materiály, které na ni nezasychají.

Balení : 1lt, 400ml sprej     Odstín : žlutý

P980 plnící základ

P980 plnící základ


Je rychleschnoucí jednosložková (1K) základní barva s vysokými plnícími vlastnostmi. Je určena k základním plnícím nátěrům železných dílů, starých broušených nátěrů, k zaplnění pórů různých polyesterových tmelů a podobných materiálů. Povrchy na které budete barvu aplikovat musí být buď broušené nebo pískované. Barva se ředí v poměru 4:1 s ředidlem. Rychle schne a dobře se brousí. Na zaschlou základovou barvu můžete nanášet jednosložkové i dvousložkové nátěrové systémy HB Body (1K i 2K Color Solutions ředidlové i vodou ředitelné).

Balení : 1lt, 4lt     Odstín : šedý

 

Aqua mix


Body 969

Body 969


Jednosložková antikorozní základní barva, vhodná na kovové a dřevěné povrchy. Je velmi odolná soli a vlhkosti, mechanickému a chemickému poškození a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Nanáší se štětcem, válečkem nebo stříkací pistolí (průměr trysky 1,8 mm). Může být zředěna 10-30% ředidlem BODY ECO THINN (767). Velmi rychle schne (10-20 min). Neobsahuje CHROMAN ZINEČNATÝ.

Balení : 1kg, 5kg. 400ml sprej     Odstín : čv.hnědý, šedý

Body 992

Body 992


Vysoce kvalitní jednosložková antikorozní základní barva, vhodná na kovové a dřevěné povrchy. Je odolná soli, vlhkosti a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Nanáší se štětcem, válečkem nebo stříkací pistolí (průměr trysky 1,8 mm). Ředí se 10-30% ředidlem BODY ECO THINN (767). Velmi rychle schne (10-20 min). Neobsahuje ZINEK a CHROMAN OLOVNATÝ.

Balení : 1kg, 5kg, 400ml sprej     Odstín : černý, šedý

P965 reaktivní základ

P965 reaktivní základ


Reaktivní transparentní základová barva jednosložková (1K). Je určena k základním nástřikům galvanizovaných, nerezových, hliníkových, pozinkovaných povrchů se zachováním transparentního vzhledu. Tohoto aspektu lze využít např. u lakovaných hliníkových disků, hliníkových bočnic a podobných povrchů, u kterých chceme zachovat původní vzhled. Rychle schne a jednoduše se nanáší.

Balení : 1lt, 400ml sprej     Odstín : transparent

Body plastofix 340

Body plastofix 340


Speciální základní barva s dobrou přilnavostí na všechny plastové části karosérie, mimo polyethylénu (PE). Je připravena k  použití, aplikuje se stříkací pistolí s průměrem trysky 1,5 mm. Je vhodná pro plastové nárazníky, spoilery a jiné strukturované povrchy, které jsou pokryté BODY 950 nebo AUTOFLEX SPECIÁL (951). Schne do 10 min. a může být přelakovaná všemi lakovacími systémy.

Balení : 500ml, 1lt, 400ml sprej     Odstín : Transparent

Sprej P981 1K epoxy primer

Sprej P981 1K epoxy primer


Rychleschnoucí antikorozní epoxidový základ ve spreji. Má výbornou přilnavost na všechny druhy kovů včetně nerezové oceli, hliníku, galvanizované oceli i dílům OEM. Po úplném proschnutí základové barvy (12hod./23oC) můžete nanášet jakékoliv nátěrové systémy. 

Balení: 400ml          Odstín: šedý

Sprej Body Lens clear

Sprej Body Lens clear


Speciální elastická vrstva dodávající lesklý vzhled předních i zadních světlometů vyrobených z polykarbonátu. Má vynikající přilnavost a lesk s vysokou odolností proti UV záření a povětrnostním vlivům. Snadno se aplikuje, rychle schne a má vysokou stálobarevnost (nežloutne).

Odstín: Transparent           Balení: 400ml sprej

P962 izolační základ

P962 izolační základ


Izolační základová barva jednosložková (1K). Je určena k základním  nátěrům materiálů u kterých by mohlo dojít k naleptání podkladových barev vrchním nátěrovým systémem. Lze jej nanášet na všechny lakované povrchy starými barvami na kterých vytvoří mezivrstvu o tloušťce filmu 10-20um. Na takto připravený povrch můžete aplikovat  jakýkoliv nátěrový systém. Rychle schne a jednoduše se nanáší. Je připravena i ve spreji.

Balení: 1lt, 400ml sprej           Odstín: Khaki

Body 950

Body 950


Izolační proti hlukový materiál na bázi kaučuku s optimálními krycími schopnostmi. Je vhodný pro vnější a vnitřní části karosérie automobilu s výbornou přilnavostí. Nanáší se speciálnístříkací pistolí (Body UBS) tlakem 5-6 barů.(Zkrácená tryska vytváří jemnou strukturu, zatím co delší tryska strukturu hrubší.) Schne rychle, vytváří charakteristický krupicovitý povrch a zůstává trvale elastický. Po zaschnutí je přelakovatelný všemi lakovacími systémy. PLASTOFIX 340 musí být použit před každým vrchním nátěrem.

Balení: sprej 400ml, 1lt, 2kg, 4lt.   Odstín: bílý, černý, šedý

 

Body 115 auto seal

Body 115 auto seal


Těsnící hmota na bázi kaučuku, speciálně vyrobená pro lepení kovových povrchů a pro těsnění spojů a spár. Je vhodná pro těsnění vnitřních částí karosérie, které nejsou přímo vystavené UV záření. Nanáší se štětcem, špachtlí nebo výtlačnou pistolí. V závislosti na tloušťce, schne rychle, nepraská, zůstává trvale elastická.a rozměrově stálá. Po zaschnutí je přelakovatelná všemi lakovacími systémy.

Balení : 1kg, 300ml kartuš     Odstín : šedý

Body P261

Body P261


Body 261 je dvousložkový polyesterový plnič s uzavřeným pórem vhodný jako tmel a plnič v jednom.  Pro tmelení míst těžko přístupných stěrkou. Po aplikaci a zbroušení jej lze bez dalších úpravy přestříkat všemi nátěrovými systémy. Má výbornou přilnavost na všechny druhy kovů, sklolaminátů i dřevěných povrchů. Rychle schne a je zvláště vhodný pro vyrovnání velkých ploch do roviny po tmelení polyesterovými stěrkovými tmely.

Balení: 1lt            Odstín: Šedý

F232 Universal tmel

F232 Universal tmel


Polyesterový, dvousložkový stěrkový tmel. Je určen k podkladovému tmelení poškozených povrchů. Tento tmel v sobě kloubí vlastnosti našich dvou již dodávaných tmelů a to tmelu 290 a 202. Proto se vyznačuje snadným broušením a zároveň vynikající přilnavostí i na problémové pozinky. Dále ho lze použít na standardní povrchy jako je galvanizovaná ocel, nerez, hliník, barevné kovy, dřevo, polyesterové povrchy apod. Rychle schne a je lehce brousitelný za sucha brusným papírem zrnitosti P120-240.

Balení: 1L          Odstín: Bílý

Body H752

Body H752


Tužidlo určené pro vrchní 2K barvy a laky. V této variantě je jeho použití doporučené do vysokých teplot s poměrem tužení 2:1.

Balení: 500ml, 1Lt, 2,5Lt, 5Lt           Odstín: Transparent

Body 699

Body 699


Dvousložkový akrylátový lak HS prémiové kvality. Má výborný lesk, vynikající rozliv a rychlé schnutí. Je vhodný pro vytvoření pomerančové i hladké struktury  na částečné i celoplošné opravy autolaků. Nanáší se ve dvou vrstvách na 1K color solutions  báze ředidlové nebo vodouředitelné. Tuží se v poměru 2:1 s tužidlem H752, H753 nebo H754.

Balení: 0,5lt, 1lt, 5lt           Odstín: Transparent

Body 691

Body 691


Dvousložkový akrylátový lak UHS prémiové kvality s obsahem protistékavých složek. Má vysoký lesk, výborný rozliv, vynikající mechanickou i chemickou odolnost a rychlé schnutí. Je vhodný na částečné i celoplošné opravy autolaků. Nanáší se ve dvou vrstvách na  1K colorsolutions  báze ředidlové nebo vodouředitelné. Tuží se v poměru 2:1 s tužidlem H752, H753 nebo H754.

Balení: 1lt, 5lt           Odstín: Transparent

Sprej Body 951 autoflex

Sprej Body 951 autoflex


Izolační tixotropní hmota s vyšším obsahem kaučuku ve spreji. Je určena jako ochrana proti mechanickému poškození podvozku, prahů, lemů, případně i interiérových částí kufrů, podlah apod. Má velmi dobrou přilnavost, trvalou pružnost a lze ji přelakovat jak 1K tak i 2K systémy. Pro zvýšení přilnavosti, na problematických místech, doporučujeme použít jako mezivrstvu Body 340 plastofix. Nanášejte ji na předem antikorozně ošetřené povrchy.

Balení : sprej 400ml       Odstín : bílý, šedý, černý.

Body 805

Body 805


Velmi kvalitní strojní leštící pasta s hloubkou škrábanců do hrubosti P1500 a jemnějších. Je vhodná pro rozleštění defektů vzniklých v myčkách, poškrábání od větví keřů ale také při lakování a vzniku takzvané pomerančové kůry. Neobsahuje silikon a může být použita na nové i staré laky. Pro nanesení použijte nejtvrdší molitan (bílý) nebo vlněný kotouč (beránek).

Balení: 200ml, 1Kg           Odstín: Bílý

U951

U951


Izolační tixotropní hmota s vysokým obsahem kaučuku a syntetické pryskyřice. Je určena jako účinná ochrana proti mechanickému poškození podvozku, prahů, lemů, případně i interiérových částí kufrů, podlah jako zvukotěsná izolace apod. Má velmi dobrou přilnavost, trvalou pružnost a lze ji přelakovat jak 1K tak i 2K systémy. Pro zvýšení přilnavosti, na problematických místech, doporučujeme použít jako mezivrstvu Body 340 plastofix. Nanášejte ji na antikorozně ošetřené povrchy.

Balení: sprej 400ml, 1lt.   Odstín: bílý, šedý, černý

Body 999

Body 999


Těsnící hmota na bázi kaučuku, vhodná pro lepení a těsnění kovových částí, pro těsnění spojů a spár karosérie vozidla. Je také vhodná pro vnitřní části karosérie, které nejsou přímo vystavené UV záření. Nanáší se štětcem, špachtlí nebo výtlačnou pistolí. Schne rychle, nepraská, zůstává elastická a rozměrově stálá. Po zaschnutí je přelakovatelná všemi lakovacími systémy.

Balení: 120g, 1kg, 300ml     Odstín: Béžový

Body P360

Body P360


Je nejuniverzálnější základový plnič na bázi akrylátových pryskyřic s tužícím poměrem 2:1. Lze jej aplikovat třemi metodami buď mokré do mokrého, klasicky nástřik – přebroušení a aplikací na plasty. Má vysokou přilnavost na neobroušené tovární náhradní díly (OEM / E-COAT), ocel, chrom, TPA, laminát, polyesterové tmely, nové a staré plastové nárazníky, na povrchy opatřené starými vrchními (2K) a základovými barvami (Body 960 a 961). Díky jeho vysoké plnící schopnosti ho lze nanášet v normálních, středních ale i silných vrstvách. Snadno se brousí a má velmi dobré plnící vlastnosti. 

Balení : 1lt, 4lt a sprej 400ml    Odstín : bílý, černý, šedý,  Sprej - bílý, černý, šedý, žlutý, červený, modrý, zelený.

F202 zinc plus

F202 zinc plus


Polyesterový, dvousložkový stěrkový tmel. Je určen k podkladovému tmelení poškozených povrchů.  Je speciálně vyvinut ke tmelení  galvanicky  upravených  povrchů především problematických zinků, hliníku, železa, nerezu, polyesterových povrchů apod. Rychle schne a je lehce brousitelný za sucha brusným papírem zrnitosti P120-240.

Balení: 1,8kg       Odstín: Béžový

Sprej Body 950

Sprej Body 950


Izolační tixotropní hmota na bázi kaučuku ve spreji. Je určena jako ochrana proti mechanickému poškození podvozku, prahů, lemů, případně i interiérových částí kufrů, podlah apod. Má velmi dobrou přilnavost, trvalou pružnost a lze ji přelakovat jak 1K tak i 2K systémy. Pro zvýšení přilnavosti, na problematických místech, doporučujeme použít jako mezivrstvu Body 340 plastofix. Nanášejte ji na předem antikorozně ošetřené povrchy. 

Balení : sprej 400ml       Odstín : bílý, šedý, černý.

Body C898

Body C898


Dvousložkový akrylátový lak UHS exkluzivní kvality s obsahem protistékavých složek. Má vysoký lesk, výborný rozliv, vynikající mechanickou i chemickou odolnost a rychlé schnutí. Je vhodný pro dosoušení ve stříkacím boxu na částečné i celoplošné opravy autolaků. Nanáší se v 1,5 vrstvě na  1K ředidlové nebo vodouředitelné báze. Tuží se v poměru 2:1 s tužidlem H737 nebo H738. 

Balení: 1lt, 5lt          Odstín: transparent lesk

F217 Fiberlight

F217 Fiberlight


Polyesterový, dvousložkový stěrkový tmel se skelným vláknem. Je určen k podkladovému tmelení více poškozených třeba i prorezivělých povrchů. Tento tmel obsahuje větší množství délkově kratších skleněných vláken. Důvodem je hustější propletení vláken do sebe a zároveň zvýšená pevnostní odolnost vrstvy tmelu. Díky odlehčené formě se vyznačuje snadným broušením. Lze ho použít na standardní povrchy jako je železo, zkorodované i prorezivělé, polyesterové povrchy, beton  apod. Rychle schne a je lehce brousitelný za sucha. 

Balení: 500ml, 1L, 2L     Odstín: světle zelený

Body seal 110

Body seal 110


Těsnící hmota na vodní bázi, určená pro lepení a těsnění vnitřních a vnějších kovových částí karosérie. Vhodná též na dřevo a lodě.Schne rychle a zůstává trvale elastická.Je také vhodná pro vnější části karosérie (boční plechy, hrany spoilerů apod.), které jsou přímo vystaveny UV záření. Po zaschnutí je přelakovatelná všemi lakovacími systémy.

Balení : 1kg, 300ml kartuš     Odstín : šedý

Body P333

Body P333


Vysoce kvalitní dvousložkový akrylátový plnič určený pro částečné a úplné opravy karosérie. Je vhodný na staré nátěry nebo na nové nebroušené originální náhradní díly (O.E.M. / E-COAT). Plnič můžeme aplikovat dvěma způsoby, a to standartně (po zaschnutí brousit brusným papírem) nebo přímo „mokré do mokrého“. Díky jeho vysoké plnící schopnosti a tixotropnosti ho lze nanášet v silnějších vrstvách. Rychlé schnutí a výborné vyrovnávací schopnosti tohoto materiálu zaručují jeho ekonomické nanášení a rychlé broušení. Tuží se v poměru 3:1 tužidlem BODY HARDENER H725. Jednou z jeho největších výhod je, že je připravený k broušení už po 2 hodinách sušení na vzduchu při 23ºC. Použitím urychlovače HB BODY PRO A715 TURBO AX se doba schnutí výrazně zkracuje.

Balení : 1lt, 3lt     Odstín : bílý, černý, šedý

Sprej Body 930

Sprej Body 930


Tixotropní materiál na bázi asfaltu a kaučuku ve spreji s ochranou proti korozi a mechanickému poškození podvozku. Má velmi dobrou přilnavost a trvalou pružnost. Používá se na spodní části karosérie. Sprej je připraven k okamžitému použití a nedá se přelakovat.

Balení: sprej 400ml       Odstín: černý 

Body C496

Body C496


Dvousložkový akrylátový bezbarvý HS lak s vynikajícím rozlivem a vypnutím. Je vhodný na částčné i celoplošné lakování automobilů s hladkou strukturou. S použitím tužidla H753 schne při teplotě 23ºC/16-17hod. a při teplotě 60ºC/15-30min. Nanáší se ve dvou vrstvách na 1K báze ředidlové nebo vodouředitelné. Tuží se v poměru 2:1 tužidlem H752, H753 nebo H754.

Balení : 1lt, 5lt     Odstín : Transparent

Body H753

Body H753


Tužidlo určené pro vrchní 2K barvy a laky. V této variantě je jeho použití doporučené do průměrných teplot (23ºC) s poměrem tužení 2:1.

Balení: 250ml, 500ml, 1Lt, 2,5Lt, 5Lt           Odstín: Transparent

Body 955 Tough liner

Body 955 Tough liner


Je ochranná 2K polyuretanová hmota, která se používá jako vrchní nástřik na povrchy s vysokými mechanickými požadavky.  Vytvrzená hmota poskytuje odolnost proti nárazu, poškrábání, hluku, povětrnostním vlivům a UV záření. Je odolná širokému spektru chemikálií, jako jsou oleje, živočišný odpad, slaná voda a další. Lze jí aplikovat na všechny druhy kovů, OEM, plast, dřevo, staré 2K nátěry, sklolaminát bez základního nátěru. Pouze v případě požadavku maximální přilnavosti a antikorozní ochrany na holém kovu doporučujeme použít zákl. barvu 989 Epoxy primer nebo 961 Etch primer. Vytváří charakteristickou strukturu (krupici), kterou lze regulovat pistolí od nejhrubší po jemnou. Dodává se buď v provedení černé nebo tónovatelné v balení 600ml s 200ml tužidlem a v případě potřeby protiskluzové ochrany (EN 13036-4) do směsi přidejte 120g doplňkového činidla s použitím nejhrubší struktury, která vytváří protiskluzový efekt. Tónovatelnou verzi probarvíte do 10% 2K akrylátem nebo 1K bází. 

Balení: 600ml + 200ml tužidla                 Odstín: černá a tónovatelná

Body 806

Body 806


Velmi kvalitní středně jemná leštící pasta. Je druhým krokem třístupňového leštícího systému, po pastě 805, doleští i ty nejjemnější hologramy z předchozího kroku. Je bez silikonu a lze ji použít jak na nové tak i na staré laky. Pro nanesení použijte středně hrubý molitan (žlutý).

Balení: 200ml, 1Lt           Odstín: Bílý

Body HYD 100

Body HYD 100


Vodou ředitelná izolační hmota na bázi akrylátových pryskyřic. Má výbornou přilnavost a flexibilitu. Je vhodný pro vnější a vnitřní části karosérie. Nanáší se speciální stříkací pistolí (Body UBS) tlakem 5-6 barů. (Zkrácená tryska vytváří jemnou strukturu, zatím co delší tryska strukturu hrubší.) Schne rychle (2-6 hodin) a po zaschnutí ho můžeme přelakovat jakýmkoliv lakovacím systémem. Stříkací pistol je omyvatelná čistou vodou.

Balení: 1lt.     Odstín: bílý, šedý, černý

Body P334

Body P334


Vysoce kvalitní dvousložkový akrylátový plnič určený pro částečné a úplné opravy karosérie. Je vhodný na staré nátěry nebo na nové nebroušené originální náhradní díly (O.E.M. / E-COAT). Plnič můžeme aplikovat dvěma způsoby, a to standartně (po zaschnutí brousit brusným papírem) nebo přímo „mokré do mokrého“. Díky jeho vysoké plnící schopnosti a tixotropnosti ho lze nanášet v silnějších vrstvách. Rychlé schnutí a výborné vyrovnávací schopnosti tohoto materiálu zaručují jeho ekonomické nanášení a rychlé broušení. Tuží se v poměru 4:1 tužidlem BODY HARDENER H725. Jednou z jeho největších výhod je, že je připravený k broušení už po 2 hodinách sušení na vzduchu při 23ºC. Použitím urychlovače HB BODY PRO A715 TURBO AX se doba schnutí výrazně zkracuje.

Balení : 1lt, 4lt     Odstín : bílý, černý, šedý

F290 ultralight

F290 ultralight


Polyesterový, dvousložkový stěrkový tmel. Je určen k podkladovému tmelení poškozených povrchů. Tento tmel má velkou plnivost a zároveň velmi jemnou strukturu povrchu po broušení. Lze ho použít na standardní povrchy jako je galvanizovaná ocel, nerez, hliník, dřevo, polyesterové povrchy apod. Rychle schne a je lehce brousitelný nejlépe za sucha.

Balení: 500ml, 1L, 1,5L, 3L       Odstín: Béžový

Body C495

Body C495


Dvousložkový akrylátový express lak vysoké kvality. Má prodlouženou životnost lesku, vynikající rozliv a extra rychlé schnutí. Je vhodný pro vytvoření hladké struktury na částečné opravy automobilů. Nanáší se ve dvou vrstvách na 1K color solutions  báze ředidlové nebo vodouředitelné. Jeho teoretická vydatnost je 7m² při 50um suchého filmu. Tuží se v poměru 4:1 s tužidlem H753 nebo 727 Polar.

Balení : 0,5lt, 1lt, 5lt     Odstín : Transparent

Sprej Body primer

Sprej Body primer


Rychleschnoucí akrylátový antikorozní základ s výbornými plnícími vlastnostmi. Lehce se brousí a je přelakovatelný všemi lakovacími systémy. Používá se na kovové i dřevěné povrchy.

Balení : sprej 400ml     Odstín : bílý, šedý, černý, čvhnědý

Body 933

Body 933


Izolační hmota na bázi umělých pryskyřic, kaučuku, asfaltu a vosku odolná vlhkosti a solím. Používá se jen na spodní části karosérie.Schne rychle, nepraská, dobře vyplňuje póry a zůstává elastická při teplotách od -20 C do + 60 C. Má velmi dobrou přilnavost jak na čistém povrchu, tak i na starých nátěrech. Je připravena k použití, aplikuje se speciální pistolí (Body UBS) tlakem 5-6 barů (jemnější strukturu dosáhneme přidáním ředidla BODY 767 ECO THINN v množství 5-10 %). Nedá se přelakovat,protože obsahuje vosk.

Balení: 1lt     Odstín: černý

F216 softplus

F216 softplus


Polyesterový, dvousložkový stěrkový tmel. Je určen k podkladovému tmelení poškozených povrchů. Díky širokému rozsahu povrchů pro které je určen  jako např. galvanizovaná ocel, nerez, hliník, železo, dřevo, polyesterové povrchy, stavení materiály apod. spadá do skupiny universálních tmelů. Rychle schne a je lehce brousitelný nejlépe za sucha.

Balení: 0,5L, 1L, 1,5L     Odstín: béžový

Body 920

Body 920


Černý přilnavý materiál, vhodný pro lepení gumy a kovu, na tesnění oken a dveří, na těsnění světlometů a předního skla. Je vhodný také na lepení podlahových rohoží.

Balení: 100g     Odstín: černý

Body P335

Body P335


Vysoce kvalitní dvousložkový akrylátový plnič určený pro částečné a úplné opravy karosérie. Je vhodný na staré nátěry nebo na nové nebroušené originální náhradní díly (O.E.M. / E-COAT). Plnič můžeme aplikovat dvěma způsoby, a to standartně (po zaschnutí brousit brusným papírem) nebo přímo „mokré do mokrého“. Díky jeho vysoké plnící schopnosti a tixotropnosti ho lze nanášet v silnějších vrstvách. Rychlé schnutí a výborné vyrovnávací schopnosti tohoto materiálu zaručují jeho ekonomické nanášení a rychlé broušení. Tuží se v poměru 5:1 tužidlem BODY HARDENER H725. Jednou z jeho největších výhod je, že je připravený k broušení už po 2 hodinách sušení na vzduchu při 23ºC. Použitím urychlovače HB BODY PRO A715 TURBO AX se doba schnutí výrazně zkracuje.

Balení : 1lt, 4lt     Odstín : bílý, černý, šedý

Body 492

Body 492


Dvousložkový ultramatný lak HS vysoké kvality. Má extrémní mat, vynikající rozliv a rychlé schnutí. Je vhodný pro vytvoření hladké struktury na částečné i celoplošné opravy autolaků. Nanáší se ve dvou plných vrstvách a lehounký záprach v poslední vrstvě na 1K color solutions  báze ředidlové nebo vodouředitelné. Jeho teoretická vydatnost je 5-7m² při 50um suchého filmu. Tuží se v poměru 2:1 s tužidlem H752 nebo H753.

Balení :  3lt     Odstín : Transparent

Sprej Body 992

Sprej Body 992


Velmi kvalitní, rychleschnoucí, antikorozní základ vhodný na kovové i dřevěné povrchy. Odolává vlhkosti, slanému prostředí, mechnickému poškození, chemickým a jiným nepříznivým podmínkám. Neobsahuje zinek ani olovo.

Balení : sprej 400ml     Odstín : šedý, černý

Body H754

Body H754


Tužidlo určené pro vrchní 2K barvy a laky. V této variantě je jeho použití doporučené do nízkých teplot s poměrem tužení 2:1.

Balení: 500ml, 1Lt, 2,5Lt, 5Lt           Odstín: Transparent

Body 807

Body 807


Velmi kvalitní jemná leštící pasta. Je třetím krokem třístupňového leštícího systému. Zaplňuje póry a vytváří lesklý film na povrchu barvy či laku automobilu. Je bez silikonu a lze ji použít jak na nové tak i na staré laky. Pro nanesení používejte jemné molitany (černý).

Balení: 200ml, 1Lt           Odstín: Béžová

Body 900

Body 900


Izolační hmota s vysokým antikorozním účinkem na bázi vosku. Snadno se aplikuje do dutin karoserie (dveře, prahy, sloupky). Má vysokou vzlínavost a je odolná vůči vysokým teplotám. Používá se až po nanesení barvy. Rychle schne. Nanáší se speciální stříkací pistolí (Body USB) tlakem 5-6 barů.

Balení: sprej 400ml, 1lt, 5lt, 20lt.     Odstín: transparentní

F215 Fiberlight long

F215 Fiberlight long


Polyesterový, dvousložkový stěrkový tmel s dlouhým skelným vláknem. Je určen k podkladovému tmelení více poškozených třeba i prorezivělých povrchů většího rozsahu. Tento tmel obsahuje dlouhá skelná vlákna za účelem překrytí větších děr. Díky odlehčené formě se vyznačuje snadným broušením. Lze ho použít na standardní povrchy jako je železo, zkorodované i prorezivělé, dřevo, polyesterové povrchy, beton  apod. Rychle schne a je lehce brousitelný za sucha.

Balení: 1L      Odstín: transparentní

Body 940

Body 940


Tixotropní izolační hmota na bázi kaučuku k těsnění pevných skelněných dílů, spojů na karosérii, reflektorů apod. Může se také použít k utěsnění spár mezi materiály kov-beton a beton-beton. Nedá se lakovat, ej trvale elastická a odolná náhlým teplotním změnám. Nanáší se výtlačnou pistolí. Pozor: používá se jen pro těsnění, nesmí se použít jako lepidlo.

Balení : 300ml kartuš     Odstín : černý

Body P307

Body P307


Dvousložkový akrylátový základový plnič s nízkým obsahem těkavých látek, vysokou plnící schopností a antikorozními účinky. Je vhodný na všechny podklady a je přelakovatelný všemi lakovacími systémy. Má výbornou přilnavost na nebroušených (E-COAT) panelech. Nanáší se stříkací pistolí (průměr trysky 1,5 – 1,8 mm) v 1-2 vrstvách. Tuží se tužidlem BODY 720 NORMAL / BODY H725 v poměru 4:1. Neředí se. Použitím urychlovače HB BODY PRO A715 TURBO AX se doba schnutí výrazně zkracuje.

Balení : 1lt, 4lt     Odstín : bílý, šedý, černý

Sprej Body 960

Sprej Body 960


Reaktivní základová barva na galvanizované, nerezové, hliníkové ale i obyčejné kovové povrchy. Nanáší se v jedné vrstvě silné přibližně 10 μm a schne přibližně za 10 minut. Je schopná přijmout všechny druhy dvousložkových akrylátových plničů a barev. Nelze na ni nanést polyesterové materiály, protože na ní nezasychají.

Balení : 400ml     Odstín : sv.žlutá

Body 808

Body 808


Velmi výkonná jednokroková leštící a brousící pasta. Zahlazuje stopy škrábanců do hrubosti P1500, aniž by došlo k poškození laku při vysoké intenzitě leštění do zrcadlového lesku. Nezanechává po sobě hologramy a neobsahuje silikon. Speciální receptura brusiva s novou technologií dokáže brousit a leštit všechny typy nových a starých laků, laků poškozených škrábanci či povětrnostními vlivy. Před aplikací pastu dobře protřepejte, aby se promísily lehčí a těžší částice a aplikujte pomocí molitanových kotoučů střední tvrdosti (žlutý). Po leštění nebo mezi jednotlivými kroky očistěte povrch měkkým mikrovláknovým hadříkem.

Balení: 200ml, 1kg          Odstín: Bílý

Body 932

Body 932


Speciální hmota na bázi umělých pryskyřic, kaučuku, asfaltu a vosku. K ochraně proti hluku, korozi a mechanickému poškození podvozku, s trvalou pružností při teplotě od -20 C do +60 C. Má velmi dobrou přilnavost na čistém i na asfaltovém povrchu. Může se ředit ředidlem BODY 767 ECO THINN v množství 20-30%. Nanáší se štětcem nebo speciální stříkací pistolí (Body UBS) tlakem 5-6 barů. Nedá se přelakovat, protože obsahuje vosk.

Balení: 4lt, 20kg.     Odstín: černý

F222 Bumbersoft

F222 Bumbersoft


Dvousložkový polyesterový stěrkový tmel s výbornou přilnavostí na plastové povrchy (mimo polyethylén PE). Na odmaštění povrchu použijeme BODY ANTISIL 770 (NORMAL) nebo BODY ANTISIL 771 (FAST) nanesený na netkané tkanině. Snadno se brousí brusným papírem P120-240 a vytváří hladký povrch. Nezanáší brusný papír. Díky své pružnosti má výbornou odolnost vůči mechanickému poškození. Tuží se v poměru 100:3 (2-3% tužidla).

Balení: 250g, 1kg.     Odstín: černý

Body C493

Body C493


Dvousložkový ultramatný lak HS vysoké kvality. Má extrémní mat, vynikající rozliv a rychlé schnutí. Je vhodný pro vytvoření hladké struktury na částečné i celoplošné opravy autolaků. Nanáší se ve dvou plných vrstvách a lehounký záprach v poslední vrstvě na 1K color solutions  báze ředidlové nebo vodouředitelné. Jeho teoretická vydatnost je 5-7m² při 50um suchého filmu. Tuží se v poměru 2:1 s tužidlem H752 nebo H753.

Balení: 1lt     Odstín: transparent mat

Bodyslikon 120

Bodyslikon 120


Tixotropní hmota vhodná pro lepení a těsnění betonu, kovu, keramiky, skla a plastu. Má výbornou přilnavost, zůstává elastická a odonlá vůči ztíženým klimatickým podmínkám. Povrch musí být před použitím zbaven mastnoty a prachu.

Balení : 100g tuba, 280ml kartuš     Odstín : transparent

P411 Plnič (wet on wet)

P411 Plnič (wet on wet)


Body 411 akrylátový plnič s mísícím poměrem 4:1:1 (4 díly plniče 1 díl tužidla a 1 díl ředidla nebo plastofixu 340). Je vhodný především pro aplikaci „mokrý do mokrého˝ a je určen pro všechny druhy kovů, nebroušené nové díly, O.E.M. (E-COAT), kataforézních dílů, plastových nárazníků a jejich částí bez nutnosti broušení. Má výbornou absorpci dalších lakovaných vrstev, optimální rozliv, vysokou plnivost a výtečnou přilnavost. Díky možnosti nástřiku mokré do mokrého snížíte dobu lakování čímž ušetříte čas i peníze.

Balení : 1lt, 4lt     Odstín : šedý, černý, bílý

Body C494

Body C494


Dvousložkový bezbarvý akrylátový lak s vysokým obsahem sušiny. Díky jeho kvalitě, výborné slévatelnosti, rychlému schnutí a vysokému lesku, se tento výrobek používá na částečné nebo celkové lakování karosérií.  Díky vysokému obsahu sušiny je lak šetrný k životnímu prostředí. Má výbornou mechanickou a chemickou odolnost. Použitím tužidla H735 FAST se redukuje čas schnutí na 20 min. při teplotě 60ºC.

Balení : 1lt, 5lt      Odstín : Transparent

Sprej Body irida 969

Sprej Body irida 969


Vysoce kvalitní, rychleschnoucí antikorozní základ vhodný pro aplikaci na kovové i dřevěné povrchy. Má vynikající odolnost proti vlhkosti, slanosti, mechanické, chemické a jiné závažné nepříznivé podmínky.

Balení : sprej 400ml     Odstín : šedý

Body 716

Body 716


Tužidlo pomalé určené k tužení 2K barev a laku 492. Pomalá varianta je doporučena do vyšších teplot s poměrem tužení 3:1.

Balení: 1Lt          Odstín: Transparent

Body 802

Body 802


Pasta na bázi vodního roztoku určená pro zmatovatěním starých laků, před lakováním, zajištující přilnavost nového laku. Je bez silikonu a čpavku. Aplikuje se vlhkou houbičkou nebo pomocí netkané textilie.

Balení: 300gr

Body 930

Body 930


Tixotropní materiál na bázi asfaltu a kaučuku s ochranou proti korozi a mechanickému poškození podvozku. Má velmi dobrou přilnavost a trvalou pružnost. Používá se na spodní části karosérie. Může se ředit ředidlem BODY 767 ECO THINN v množství 10-20%. Nanáší se štětcem nebo speciální stříkací pistolí (Body UBS) tlakem 5-6 barů. Nedá se přelakovat.

Balení: sprej 400ml, 1kg, 2,5kg, 5kg, 20kg, 1lt.     Odstín: černý

F255 Bodyalu

F255 Bodyalu


Dvousložkový polyesterový stěrkový tmel s hliníkem k tmelení kovových, ale i dřevěných povrchů. Má velkou plnící schopnost, zachovává si dobré vlastnosti i v silnějších vrstvách a je odolný vůči vibracím. Schne rychle (20-30 min. při teplotě +23 ºC). Snadno se brousí brusným papírem hrubosti P80-120 a vytváří hladký povrch. Tuží se v poměru 100:3 (2-3% tužidla).

Balení: 250g, 1kg, 1,8kg.     Odstín: Stříbrný

Body 300

Body 300


Dvousložkový akrylátový základový plnič s vysokou plnící schopností, vhodný pod všechny lakovací systémy (syntetika, jedno nebo dvouvrstvé systémy). Může se nanášet i na starý přebroušený lak, na ABS a na tvrdé povrchy z umělé hmoty PVC. Tuží se v poměru 3:1 tužidlem BODY HARDENER NORMAL 720 / FAST 722 případně BODY H725. Ředí se 10-15% ředidlem ACRYL NORMAL 740 / SLOW 741. Aplikuje se stříkací pistolí s průměrem trysky 1,5-1,8 mm. Schne 20-30 min. při teplotě 60ºC nebo 3 hodiny při teplotě vzduchu 23ºC. Použitím urychlovače HB BODY PRO A715 TURBO AX se doba schnutí výrazně zkracuje.

Balení : 1lt, 3lt, 15lt     Odstín : bílý, černý, šedý, červený

Color Solutions 1K mix-systém

Color Solutions 1K mix-systém


Jednosložková ředidlová báze mix systému z vysoce kvalitních akrylových pryskyřic a pigmentů. Pro vytvoření směsi se ředí 50-70% ředidla 740 normal nebo 741 slow. Nanáší se na předem připravený povrch ve 2-2,5 vrstvách o maximální celkové tloušťce suchého filmu 15-20µm. Plně proschlý je po 15-20min./23ºC (celý matný). Lze jej tónovat na míchacím zařízení s možností propojení softwaru se spectrofotometrem, který naskenuje donesené vzorky barev či odstínů na jednotlivých vozidlech. Nedílnou součástí míchacího zařízení jsou ručně stříkané colorboxy pro snadné vyhledávání odstínů.

Balení: 0,15lt, 0,5lt, 1lt, 3,75lt          Odstín: 71 odstínů kolorantů

Sprej Body 961 etch primer

Sprej Body 961 etch primer


Rychleschnoucí leptavý antikorozní základ určený na , galvanizované, hliníkové, měděné, nerezové i obyčejné kovové povrchy. Je vhodný také na nové díly jako jsou blatníky, kapoty, dveře  a veškeré díly, které nebyly a nebudou následně tmeleny. Má velmi dobrou přilnavost na nevybroušeném povrchu.

Balení : sprej 400ml      Odstín : béžový

Body 910

Body 910


Tixotropní materiál na bázi kaučuku s ochranou proti korozi a mechanickému poškození podvozku. Je vhodný na ochranu podvozku, podběhů a spodních částí karosérie. Má velmi dobrou přilnavost, rychle schne. Po zaschnutí je přelakovatelný všemi lakovacími systémy. Nanáší se štětcem nebo speciální stříkací pistolí tlakem 5-6 barů. Může se ředit ředidlem BODY 767 ECO THINN v množství 10-20%.

Balení: 1kg, 5kg, 20kg.     Odstín: šedý

F220 Bodyfine

F220 Bodyfine


Velmi jemný polyesterový dvousložkový stěrkový tmel na malé nerovnosti, určený na kovové povrchy. Díky jemnému složení vytváří dokonale hladký povrch. Snadno se brousí brusným papírem P150-400. Je rovněž vhodný na opravu plastových povrchů. Tuží se v poměru 100:3 (2-3% tužidla).

Body 305

Body 305


Dvousložkový akrylátový základový plnič s vysokou plnící schopností, vhodný pod všechny lakovací systémy (syntetika, jedno nebo dvouvrstvé systémy). Tuží se v poměru 4:1 tužidlem BODY HARDENER NORMAL 720 / FAST 722 případně BODY H725. Ředí se 10-15% ředidlem ACRYL NORMAL 740 / SLOW 741. Aplikuje se stříkací pistolí s průměrem trysky 1,5-1,8 mm. Rychle schne a snadno se brousí. Použitím urychlovače HB BODY PRO A715 TURBO AX se doba schnutí výrazně zkracuje.

Balení : 1lt, 4lt      Odstín : šedý

Color Solutions 2K mix-systém

Color Solutions 2K mix-systém


Rychle schnoucí dvousložková akrylátová barva s vysokým leskem. Je odolná proti chemickému a mechanickému poškození a nepříznivým klimatickým vlivům. Tuží se v poměru 2:1 tužidlem H753, H754 či H752. V případě tužícího poměru 3:1 tužidlem H716, H717 či H718. Lze jej tónovat na míchacím zařízení s možností propojení softwaru se spectrofotometrem, který naskenuje donesené vzorky barev či odstínů na jednotlivých vozidlech. Nedílnou součástí míchacího zařízení jsou ručně stříkané colorboxy pro snadné vyhledávání odstínů.

Balení : 1lt, 3,75lt          Odstín : 18 odstínů kolorantů

Sprej Body zinc spot mig

Sprej Body zinc spot mig


Rychleschnoucí antikorozní vodivý základ se zinkem určený pro bodové svařování. Má velmi dobré antikorozní vlastnosti (fixaci hlubokých rýh) a je schopen odolávat vysokým teplotám.

Balení : sprej 400ml      Odstín : tm. šedý

Body 717

Body 717


Tužidlo normal určené k tužení 2K barev a laku 492. Varianta normal je doporučena do průměrných teplot (23ºC) s poměrem tužení 3:1.

Balení: 1Lt           Odstín: Transparent

Body 803

Body 803


Speciální pružnostní přísada do 2K systémů (základy, plniče, barvy a laky) HB Body. Přísadu je dobré přidat pro nástřiky nárazníků spoilerů a podobných elastických částí automobilu. K základům a plničům do 5% objemu u barev a laků do 10-15% objemu a poté natužte směsi dle technických listů.

Balení: 1Lt

F250 Bodyfiber

F250 Bodyfiber


Dvousložkový polyesterový stěrkový tmel se skelným vláknem hodný k tmelení velkých nerovností. Je rovněž vhodný k  vyplnění menších prorezivělých děr v karosérii. Používá se také na opravy laminátu. Lehce se nanáší, rychle schne a snadno  se brousí brusným papírem P80-120. Vytváří velmi odolný a elastický povrch. Tuží se v poměru 100:3 (2-3% tužidla).

Balení: 250g, 750g, 1,5kg.     Odstín: zelený

Body 410 Chassis coat

Body 410 Chassis coat


Je vysoce kvalitní, jednovrstvá (základní a vrchní) alkydová barva. Díky obsahu inhibitoru koroze na bázi fosforečnanu zinečnatého zajišťuje vynikající odolnost natřených povrchů proti korozi. Rychle schne a je určena především k nátěrům podvozkových částí automobilů, ale zároveň i ke všem nátěrům kovových konstrukcí, klempířských prvků, oplocení ze (železa, hliníku, zinku a všech druhů uhlíkových ocelí).

Balení: 750ml          Odstín: Šedá, černá, červenohnědá

Body 970

Body 970


Je základový transparentní plnič na bázi akrylátových pryskyřic s tužícím poměrem 2:1. Má vysokou přilnavost na neobroušené tovární náhradní díly (OEM / E-COAT), TPA, staré barvy a laky, ocel, polyesterové tmely…. Je speciálně určen pro špatně přístupná místa bez možnosti broušení. Tento plnič nevyžaduje do 10-12hod. po aplikaci přebrousit, ale přímo postupujte v aplikaci vrchních vrstev barev a laků. Po uplynutí této doby musí být broušen jako standardní plniče. Snadno se brousí a má velmi dobré plnící vlastnosti.

Balení: 1lt          Odstín: Transparent

Body aqua mix-systém

Body aqua mix-systém


Jednosložková vysoce kvalitní akrylátová pryskyřice na vodní bázi mix systému. Ředí se 10-15% ředidla Aqua-BODY 773. Pro povrchy určené ke stříkání odmastíme odmašťovačem AQUA-BODY 772. Skládá se z 52 základních odstínů metalíz, barev, perletí a perletí Xirallic. Dodává se ve speciálně konstruované vyhřívané skříňce s ručně stříkanými vzorky a softwarem odstínů všech výrobců automobilů.

Balení : 500ml, 1lt      Odstíny : 52 odstínů colorantů

Body bumper paint

Body bumper paint


Jednosložková rychle schnoucí barva na obnovení OEM vzhledu plastových dílů. Díky velké pružnosti se snadno nanáší. K dispozici je i varianta s jemně krupicovitou strukturou (TEXTURE).

Balení : 1lt, 400ml sprej     Odstíny : černý, šedý, sv.šedý, tm.šedý + texture

Sprej Body plastofix

Sprej Body plastofix


Transparentní základ na umělohmotné povrchy (mimo polyethylenu). Je vhodný pod všechny druhy barev. Používá se i jako mezivrstva při přelakování BODY 950 (Body 950 - plastofix - vrchní lakovací systém). Při tomto postupu se podstatně zvyšuje přilnavost vrchního laku k materiálu.

Balení : sprej 400ml      Odstín : transparent

Sprej Body heat

Sprej Body heat


Barva ve spreji určená do vysokých teplot. Je vhodná na kouřovody, výfuky, potrubí a všeobecně všude tam kde potřebujeme dosáhnout tepelné odolnosti do 600°C. Zachovává svoji stálobarevnost i při zvýšených teplotách.

Balení : sprej 400ml      Odstín : stříbrný, černý, červenohnědý

P218 tmel glaze

P218 tmel glaze


Samonivelační dokončovací polyesterový dvousložkový tmel. Je určen k dokončovacímu tmelení poškozených povrchů   jako je galvanizovaná ocel, nerez, hliník, barevné kovy, dřevo, polyesterové povrchy apod. Lze ho aplikovat štětcem nebo pružnou špachtlí na těžko přístupná místa. Vyznačuje se velmi hladkým povrchem bez zanechání pórů. Snadno se brousí, rychle schne a má výbornou mechanickou odolnost. Brousí se za sucha brusným papírem zrnitosti P180-400.

Balení: 600ml          Odstín: Světle zelená

Body 718

Body 718


Tužidlo rychlé určené k tužení 2K barev a laku 492. Rychlá varianta je doporučena do nižších teplot s poměrem tužení 3:1.

Balení: 1Lt          Odstín: Transparent

Body 804

Body 804


Aditivum určené pro prevenci a odstranění silikonových kráterů. Přidáním aditiva 10ml (jedno víčko) do 500ml připravené natužené barvy. Takto připravenou směs dobře promíchejte a aplikujte ve dvou slabých vrstvách až krátery zmizí.

Balení: 250ml

Body 290 Ultra light filler

Body 290 Ultra light filler


Polyesterový tmel ultralight 290, jedná se o tmel s nízkou měrnou hmotností čímž snižuje odstředivou sílu nanesených vrstev. Vyniká svojí výbornou brousitelností, kterou by jste jinak dosáhli pouze s papírem o větší hrubosti. Má velmi dobrou přilnavost ke všem kovovým povrchům, rychlé schnutí a vysokou pružnost.  

Balení: 1lt, 3lt.     Odstín: Světle šedá

Body soft 211

Body soft 211


Dvousložkový polyesterový stěrkový tmel vhodný na kovové, ale i dřevěné povrchy. Má jemnou konzistenci s dobrými plnícími vlastnostmi. Používá se k tmelení středních nerovností. Po zaschnutí se lehce brousí brusným papírem hrubosti P80 – 120 a vytváří hladký povrch. Tuží se v poměru 100:3 (2-3% tužidla)

Balení: 250g, 380g, 1kg, 2kg, 3kg, 5kg.     Odstín: béžový

Sprej Body plnič 360

Sprej Body plnič 360


Akrylátový plnič s antikorozními vlastnostmi. Je určen jako antikorozní plnící základ na polyesterové tmely, kovové, některé plastové, ale i dřevěné povrchy. Zaplňuje dobře malé nerovnosti, rýhy a probroušené hrany.

Balení : sprej 400ml      Odstín : šedý, černý, červený, bílý, zelený, modrý, žlutý

 

Body H738

Body H738


Tužidlo normal určené k tužení laku UHS C898.

Balení: 500ml, 2,5Lt           Odstín: Transparent

Body L.P. plus-soft 205

Body L.P. plus-soft 205


Dvousložkový polyesterový stěrkový tmel vhodný na kovové, ale i dřevěné povrchy. Má jemnou konzistenci s dobrými plnícími vlastnostmi. Používá se k tmelení středních nerovností. Po zaschnutí se lehce brousí, dokonce i několik dní po nanesení. Rychle schne. Brousí se brusným papírem hrubosti P80 – 150 a vytváří hladký povrch.Tuží se v poměru 100:3 (2-3% Tužidla)

Balení: 1kg, 2kg, 3kg, 5kg.     Odstín: béžový

Body H733

Body H733


Tužidlo pomalé určené k tužení laků C494 a C894 za vysokých teplot.

Balení: 500ml, 2,5Lt           Odstín: Transparent

Sprej Body bumper

Sprej Body bumper


Rychleschnoucí barva matného vzhledu určená k aplikaci na povrchy z plastických hmoty (nárazníky, čalounění, zrcátka atd.) kromě polyuretanových. Může být použit jako základ i vrch.

Balení : sprej 400ml      Odstín : černý a 3 pododstíny šedé

Body 800 matovací pasta

Body 800 matovací pasta


Balení: 1Lt

Body unisoft 210

Body unisoft 210


Univerzální dvousložkový polyesterový stěrkový tmel, vhodný na všechny kovové povrchy (hliník, ocel, galvanizovaná ocel), je rovněž vhodný na dřevěné a polyesterové povrchy. Rychle schne (20-30 min.) a lehce se brousí brusným papírem P80-120,  vytváří hladký povrch. Tuží se v poměru 100:3 (2-3% tužidla).

Balení: 1L.     Odstín: béžový

Sprej Body bumper texture

Sprej Body bumper texture


Rychleschnoucí barva matného strukturárního vzhledu určená k aplikaci na povrchy z plastických hmoty (nárazníky, čalounění, zrcátka atd.) kromě polyuretanových. Může být použit jako základ i vrch.

Balení : sprej 400ml      Odstín : černý

Body unilite 209

Body unilite 209


Dvousložkový jemný polyesterový tmel se širokým použitím. Vhodný na opravy všech kovových povrchů, včetně hliníku, pozinku, nerezové oceli a chromu, ale i dřevěných a polyesterových povrchů. Lehce se brousí brusným papírem P100-180 a vytváří hladký povrch. Tuží se v poměru 100:3 (2-3% tužidla)

Balení: 500ml, 1lt, 1,65lt, 1,65lt kartuš     Odstín: béžový, bílý

Sprej C496 clear lak

Sprej C496 clear lak


Akrylátový transparentní 2K lak ve spreji. Je určen především k nástřikům 1K bázových systémů ať již vodouředitelných nebo ředidlových jako finální transparentní lesklá vrstva. Tento lak má vynikající odolnost vůči klimatickým podmínkám a mechanickému opotřebení. Nanáší se především na kovové, plastové nebo dřevěné předměty jak v interiéru tak v exteriéru. Po nanesení dostatečné vrstvy laku (2-3vrstvy) můžete lak brousit a leštit. 

Balení : sprej 400ml      Odstín : Transparent lesk

Maskovací páska

Maskovací páska


Body páska 19x50 80°C

Body páska 25x50 80°C

Body páska 38x50 80°C

Body páska 50x50 80°C

Body H734

Body H734


Tužidlo normal určené k tužení laků C494 a C894 za průměrných teplot (23ºC)

Balení: 500ml, 2,5Lt            Odstín: Transparent

Body uni-fine 225

Body uni-fine 225


Dvousložkový jemný polyesterový tmel na vyrovnání nerovností. Vhodný pro použití na všechny kovové povrchy (ocel, pozinkovaná a nerezová ocel, hliník, chrom). Rovněž vhodný na plastové povrchy (mimo PE), polyesterové podklady a existující natřené povrchy. Lehce se nanáší a snadno se brousí brusným papírem P150-400. Může být sušený klasicky nebo s použitím infrazářičů. Tuží se v poměru 100:3 (2-3% tužidla).

Balení: 380g, 1,5kg, 3kg.     Odstín: bílý

Sprej Body transparentní lak

Sprej Body transparentní lak


Akrylátový lak ve spreji. Je určen především k nástřikům metalíz jako ukončovací vrstva. Tento lak má dobrou odolnost vůči klimatickým podmínkám a mechanickému opotřebení. Nanáší se především na kovové, ale lze jím lakovat i dřevěné povrchy.

Balení : sprej 400ml      Odstín : transparent

Bodyfiller 260

Bodyfiller 260


Dvousložkový polyesterový stříkací tmel k aplikaci míst těžko přístupných stěrce a k vyrovnání velkých ploch do roviny. Nanáší se stříkací pistolí s průměrem trysky 2,5 – 3 mm. Z důvodu vysoké tixotropnosti materiálu musíme tužidlo přidávat postupně. Schne 2-3 hod. při teplotě 23ºC. Po vysušení se snadno brousí brusným papírem P120-240 a vytváří hladký  povrch.V případě potřeby může být ředěn pouze polyesterovým ředidlem BODY POLY 780.

Balení: 1lt, 15lt.     Odstín: béžový

Sprej Body universal

Sprej Body universal


Akrylátový sprej s výbornou odolností vůči klimatickým podmínkám a mechanickému opotřebení. Používá se na kovové i dřevěné povrchy.

 

Balení : sprej 400ml      Osatín : 27 lesklých odstínů a bílá s černou v matném aspektu

Oboustranná lepicí páska

Oboustranná lepicí páska


Oboustranná lepicí páska 5mm x 5m

Oboustranná lepicí páska 10mm x 5m

Oboustranná lepicí páska 12mm x 5m

Oboustranná lepicí páska 15mm x 5m

Body H735

Body H735


Tužidlo rychlé určené k tužení laků C494 a C894 za nízkých teplot.

Balení: 500ml, 2,5Lt            Odstín: Transparent

Bodyfiller light 265

Bodyfiller light 265


Dvousložkový polyesterový stříkací tmel k aplikaci míst těžko přístupných stěrce a k vyrovnání velkých ploch do roviny. Nanáší se stříkací pistolí s průměrem trysky 2,5 – 3 mm. Schne 2-3 hod. při teplotě 23ºC. Po vysušení se snadno brousí brusným papírem P120-240 a vytváří hladký povrch. Neředí se, je připraven k použití.

Balení: 1lt, 15lt.     Odstín: šedý

Sprej Body irida

Sprej Body irida


Akrylátový sprej s výbornou odolností vůči klimatickým podmínkám. Dosáhnete s ním dobré vydatnosti a kryvosti. Používá se na kovové i dřevěné povrchy.

 

Balení : sprej 400ml       Odstín : Ral

Body pro P980 jednosložkový tmel

Body pro P980 jednosložkový tmel


Jednosložkový jemný vyrovnávací tmel ideální na tmelení malých nerovností. Nanáší se ve 2-3 vrstvách. Každou vrstvu necháme vyschnout přibližně 30 minut. Po vysušení brousíme brusným papírem P600-1000, čímž dosáhneme hladký povrch.

Balení: 150g     Odstín: šedý

Sprej Body special

Sprej Body special


Akrylátový sprej s dobrou odolností vůči klimatickým podmínkám a mechanickému opotřebení. Je určen nejen k nástřikům kovových, dřevěných ale i stavebních materiálů.

 

Balení : sprej 400ml      Odstín : 2 stříbrné, 7 metalíz, 5 fluorescentních, zlatý, bronzový a měděný

Body H725

Body H725


Rychlé tužidlo do 2K akrylátových plničů (P333, P334, P335, 300, 305, 310, 307, P360). Je určno pouze do plničů z důvodu nažloutlého odstínu u kterých toto zabarvení není na závadu.

Balení : 200ml, 250ml, 333ml, 1Lt          Odstín : nažloutlý

Lepicí páska s plastovým okrajem

Lepicí páska s plastovým okrajem


Lepicí páska s plastovým okrajem 9mm x 10m

Lepicí páska s plastovým okrajem 14mm x 10m

Sprej Body flat guide

Sprej Body flat guide


Speciální kontrolní sprej černý, sloužící lakýrníkům jako pomůcka při broušení tmelů a plničů k určení přesné roviny broušeného dílu.

 

Balení : sprej 400ml      Odstín : černý

Body 534 hardener

Body 534 hardener


Tužidlo určené pro 2K akrylátový plnič 534 s tužícím poměrem 4:1.

Balení : 250ml, 1Lt           Odstín: Transparent

Body pěnová páska

Body pěnová páska


Body pěnová páska 13mm x 50m

Sprej Body 777 blend-in

Sprej Body 777 blend-in


Směs speciálního přístřikového ředidla určená k rozpouštění zástřiků a záprachů u oprav rozstřikem.

 

Balení : sprej 400ml      Odstín : transparent

Sprej Body předplněný

Sprej Body předplněný


Předplněný sprej určný pro plnění ředidlových metalíz a barev.

Balení : sprej 400ml       Odstín : Transparent

Body 727

Body 727


Velmi rychlé isokyanátové tužidlo pro dvousložkové akrylátové vyrovnávací plniče a pro akrylátové laky (495 SR, 496 SR, 492 SR).

Balení : 125ml, 500ml, 1Lt       Odstín : Bezbarvý

Plastové špachtle sada

Plastové špachtle sada


3 ks

960 Activator

960 Activator


Tužidlo speciálně určené pro reaktivní základovou barvu Body 960 wash primer. Tuží se v poměru 1:1.

Balení: 1Lt          Odstín: světle žlutý

Sprej Body předplněný waterborn

Sprej Body předplněný waterborn


Předplněný sprej určný pro plnění vodouředitelých metalíz a barev.

Balení : sprej 400ml       Odstín : Transparent

Brusná podložka

Brusná podložka


Brusná podložka průměr 150mm/15 děr super

Spojovací podložka molitanová, průměr 150mm 15 děr

Spojovací podložka molitanová, průměr 150mm 9 děr

Spojovací podložka molitanová, průměr 150mm 7 děr

Spojovací podložka molitanová, průměr 150mm bez děr

Body 732

Body 732


Tužidlo určené pro epoxydový základ 989 v poměru 4:1.

Balení: 250ml, 3,75kg

Body 740

Body 740


Speciální ředidlo určené k ředění 2K plničů, základů, akrylátových barev a laků. Výborně ředí a neprodlužuje dobu schnutí. Lze jej rovněž použít pro čištění stříkacích pistolí a nářadí. Neobsahuje recyklovaná rozpouštědla.

Balení: 500ml, 1Lt, 5Lt, 20Lt

Body poměrová pravítka

Body poměrová pravítka


2:1 a 4:1, 3:1 a 5:1

Body 741

Body 741


Akrylátové ředidlo pomalé určené k ředění akrylátových barev a laků pro vysoké teploty.

Balení: 500ml, 1Lt

Body míchací podložka

Body míchací podložka


Body 742

Body 742


Akrylátové ředidlo extra pomalé určené k ředění akrylátových barev a laků pro extra vysoké teploty.

Balení: 1Lt

Míchací pohárek

Míchací pohárek


Míchací pohárek

400ml, 650ml, 1300ml, 2230ml

Body 777

Body 777


Speciální rozstřikové ředidlo určené k rozstřikům bází do okolních dílů. 

Balení: 400ml sprej, 1Lt

Body pistole

Body pistole


Body pistole na spodky s mech. laděním

Pistole na spodky Asturo s hadičkou

Body 770

Body 770


Odmašťovací přípravek k odstranění nečistot, mastnoty a silikonu z povrchů, určených k lakování. Zabraňuje vzniku "silikonových kráterů"

Balení: 400ml sprej, 1Lt, 5Lt

Pistole

Pistole


Pistole Asturo URS 1,4mm na barvu

Pistole Asturo URS 1,8mm na barvu

Pistole Asturo URS 2,5mm na barvu

Body 771

Body 771


Rychlý odmašťovací přípravek k odstranění nečistot, mastnoty a silikonu z povrchů, které chceme lakovat. Zabraňuje vzniku "silikonových kráterů".

Balení: 400ml sprej, 1Lt, 5Lt

Body kombinéza

Body kombinéza


Body lakýrnická kombinéza

Velikosti: L, XL, XXL

Body 780

Body 780


Ředidlo určené k ředění polyesterových stříkacích tmelů (BODY 260, 265 a P261). Používá se rovněž pro čištění nářadí.

Balení : 1Lt      Odstín : Bezbarvý

Sítko

Sítko


Body A715

Body A715


Vynikající urychlovač schnutí pro 2K barvy, laky, plniče a základy HB Body. Zkracuje dobu schnutí s výborným výsledkem. Používají se 4 víčka na 1 litr již připraveného (natuženého) materiálu.

Balení : 500ml       Odstín : Bezbarvý

 

Plechovka s víčkem


Plechovka s víčkem

125ml, 375ml, 500ml, 1Lt, 3Lt, 4Lt

Body 781 honey

Body 781 honey


Ředilo do polyesterových tmelů. Max. množství aditiva přidávaného do polyesterových tmelů se pohybuje mezi 10-15%. Přidáním většího množství aditiva se vystavujete změně fyzikálních a chemických vlastností tmelů.

Balení: 500ml          Odstín: medová barva

Aktuální nabídka

XXX< >

Eshop

Eshop

Chci vstoupit
do online obchodu

Naši dodavatelé

Logo HB Body Logo Vitex Logo Smirdex Logo Etalon