Katalog produktů - HB BODY - Plniče

HB BODY

VITEX

SMIRDEX

ETALON

BODY Color Line

Body 534

Body 534


Je základový plnič HS na bázi akrylátových pryskyřic s tužícím poměrem 4:1. Má vynikající přilnavost na ocel, TPA, laminát, polyesterové tmely, nové a staré plastové nárazníky, na povrchy opatřené starými vrchními barvami nebo základovými barvami Body 960 a 961. Snadno se brousí a má velmi dobré plnící vlastnosti. Rychle schne a nanáší se ve dvou vrstvách na předem připravený povrch. Ekonomicky velmi zajímavý produkt.

Balení : 1lt, 4lt          Odstín : šedý

Body P261

Body P261


Body 261 je dvousložkový polyesterový plnič s uzavřeným pórem vhodný jako tmel a plnič v jednom.  Pro tmelení míst těžko přístupných stěrkou. Po aplikaci a zbroušení jej lze bez dalších úpravy přestříkat všemi nátěrovými systémy. Má výbornou přilnavost na všechny druhy kovů, sklolaminátů i dřevěných povrchů. Rychle schne a je zvláště vhodný pro vyrovnání velkých ploch do roviny po tmelení polyesterovými stěrkovými tmely.

Balení: 1lt            Odstín: Šedý

Body P360

Body P360


Je nejuniverzálnější základový plnič na bázi akrylátových pryskyřic s tužícím poměrem 2:1. Lze jej aplikovat třemi metodami buď mokré do mokrého, klasicky nástřik – přebroušení a aplikací na plasty. Má vysokou přilnavost na neobroušené tovární náhradní díly (OEM / E-COAT), ocel, chrom, TPA, laminát, polyesterové tmely, nové a staré plastové nárazníky, na povrchy opatřené starými vrchními (2K) a základovými barvami (Body 960 a 961). Díky jeho vysoké plnící schopnosti ho lze nanášet v normálních, středních ale i silných vrstvách. Snadno se brousí a má velmi dobré plnící vlastnosti. 

Balení : 1lt, 4lt a sprej 400ml    Odstín : bílý, černý, šedý,  Sprej - bílý, černý, šedý, žlutý, červený, modrý, zelený.

Body P333

Body P333


Vysoce kvalitní dvousložkový akrylátový plnič určený pro částečné a úplné opravy karosérie. Je vhodný na staré nátěry nebo na nové nebroušené originální náhradní díly (O.E.M. / E-COAT). Plnič můžeme aplikovat dvěma způsoby, a to standartně (po zaschnutí brousit brusným papírem) nebo přímo „mokré do mokrého“. Díky jeho vysoké plnící schopnosti a tixotropnosti ho lze nanášet v silnějších vrstvách. Rychlé schnutí a výborné vyrovnávací schopnosti tohoto materiálu zaručují jeho ekonomické nanášení a rychlé broušení. Tuží se v poměru 3:1 tužidlem BODY HARDENER H725. Jednou z jeho největších výhod je, že je připravený k broušení už po 2 hodinách sušení na vzduchu při 23ºC. Použitím urychlovače HB BODY PRO A715 TURBO AX se doba schnutí výrazně zkracuje.

Balení : 1lt, 3lt     Odstín : bílý, černý, šedý

Body P334

Body P334


Vysoce kvalitní dvousložkový akrylátový plnič určený pro částečné a úplné opravy karosérie. Je vhodný na staré nátěry nebo na nové nebroušené originální náhradní díly (O.E.M. / E-COAT). Plnič můžeme aplikovat dvěma způsoby, a to standartně (po zaschnutí brousit brusným papírem) nebo přímo „mokré do mokrého“. Díky jeho vysoké plnící schopnosti a tixotropnosti ho lze nanášet v silnějších vrstvách. Rychlé schnutí a výborné vyrovnávací schopnosti tohoto materiálu zaručují jeho ekonomické nanášení a rychlé broušení. Tuží se v poměru 4:1 tužidlem BODY HARDENER H725. Jednou z jeho největších výhod je, že je připravený k broušení už po 2 hodinách sušení na vzduchu při 23ºC. Použitím urychlovače HB BODY PRO A715 TURBO AX se doba schnutí výrazně zkracuje.

Balení : 1lt, 4lt     Odstín : bílý, černý, šedý

Body P335

Body P335


Vysoce kvalitní dvousložkový akrylátový plnič určený pro částečné a úplné opravy karosérie. Je vhodný na staré nátěry nebo na nové nebroušené originální náhradní díly (O.E.M. / E-COAT). Plnič můžeme aplikovat dvěma způsoby, a to standartně (po zaschnutí brousit brusným papírem) nebo přímo „mokré do mokrého“. Díky jeho vysoké plnící schopnosti a tixotropnosti ho lze nanášet v silnějších vrstvách. Rychlé schnutí a výborné vyrovnávací schopnosti tohoto materiálu zaručují jeho ekonomické nanášení a rychlé broušení. Tuží se v poměru 5:1 tužidlem BODY HARDENER H725. Jednou z jeho největších výhod je, že je připravený k broušení už po 2 hodinách sušení na vzduchu při 23ºC. Použitím urychlovače HB BODY PRO A715 TURBO AX se doba schnutí výrazně zkracuje.

Balení : 1lt, 4lt     Odstín : bílý, černý, šedý

Body P307

Body P307


Dvousložkový akrylátový základový plnič s nízkým obsahem těkavých látek, vysokou plnící schopností a antikorozními účinky. Je vhodný na všechny podklady a je přelakovatelný všemi lakovacími systémy. Má výbornou přilnavost na nebroušených (E-COAT) panelech. Nanáší se stříkací pistolí (průměr trysky 1,5 – 1,8 mm) v 1-2 vrstvách. Tuží se tužidlem BODY 720 NORMAL / BODY H725 v poměru 4:1. Neředí se. Použitím urychlovače HB BODY PRO A715 TURBO AX se doba schnutí výrazně zkracuje.

Balení : 1lt, 4lt     Odstín : bílý, šedý, černý

P411 Plnič (wet on wet)

P411 Plnič (wet on wet)


Body 411 akrylátový plnič s mísícím poměrem 4:1:1 (4 díly plniče 1 díl tužidla a 1 díl ředidla nebo plastofixu 340). Je vhodný především pro aplikaci „mokrý do mokrého˝ a je určen pro všechny druhy kovů, nebroušené nové díly, O.E.M. (E-COAT), kataforézních dílů, plastových nárazníků a jejich částí bez nutnosti broušení. Má výbornou absorpci dalších lakovaných vrstev, optimální rozliv, vysokou plnivost a výtečnou přilnavost. Díky možnosti nástřiku mokré do mokrého snížíte dobu lakování čímž ušetříte čas i peníze.

Balení : 1lt, 4lt     Odstín : šedý, černý, bílý

Body 300

Body 300


Dvousložkový akrylátový základový plnič s vysokou plnící schopností, vhodný pod všechny lakovací systémy (syntetika, jedno nebo dvouvrstvé systémy). Může se nanášet i na starý přebroušený lak, na ABS a na tvrdé povrchy z umělé hmoty PVC. Tuží se v poměru 3:1 tužidlem BODY HARDENER NORMAL 720 / FAST 722 případně BODY H725. Ředí se 10-15% ředidlem ACRYL NORMAL 740 / SLOW 741. Aplikuje se stříkací pistolí s průměrem trysky 1,5-1,8 mm. Schne 20-30 min. při teplotě 60ºC nebo 3 hodiny při teplotě vzduchu 23ºC. Použitím urychlovače HB BODY PRO A715 TURBO AX se doba schnutí výrazně zkracuje.

Balení : 1lt, 3lt, 15lt     Odstín : bílý, černý, šedý, červený

Body 305

Body 305


Dvousložkový akrylátový základový plnič s vysokou plnící schopností, vhodný pod všechny lakovací systémy (syntetika, jedno nebo dvouvrstvé systémy). Tuží se v poměru 4:1 tužidlem BODY HARDENER NORMAL 720 / FAST 722 případně BODY H725. Ředí se 10-15% ředidlem ACRYL NORMAL 740 / SLOW 741. Aplikuje se stříkací pistolí s průměrem trysky 1,5-1,8 mm. Rychle schne a snadno se brousí. Použitím urychlovače HB BODY PRO A715 TURBO AX se doba schnutí výrazně zkracuje.

Balení : 1lt, 4lt      Odstín : šedý

Body 970

Body 970


Je základový transparentní plnič na bázi akrylátových pryskyřic s tužícím poměrem 2:1. Má vysokou přilnavost na neobroušené tovární náhradní díly (OEM / E-COAT), TPA, staré barvy a laky, ocel, polyesterové tmely…. Je speciálně určen pro špatně přístupná místa bez možnosti broušení. Tento plnič nevyžaduje do 10-12hod. po aplikaci přebrousit, ale přímo postupujte v aplikaci vrchních vrstev barev a laků. Po uplynutí této doby musí být broušen jako standardní plniče. Snadno se brousí a má velmi dobré plnící vlastnosti.

Balení: 1lt          Odstín: Transparent

Aktuální nabídka

XXX< >

Eshop

Eshop

Chci vstoupit
do online obchodu

Naši dodavatelé

Logo HB Body Logo Vitex Logo Smirdex Logo Etalon