Katalog produktů - HB BODY - Spreje HB BODY

HB BODY

VITEX

SMIRDEX

ETALON

BODY Color Line

Sprej P981 1K epoxy primer

Sprej P981 1K epoxy primer


Rychleschnoucí antikorozní epoxidový základ ve spreji. Má výbornou přilnavost na všechny druhy kovů včetně nerezové oceli, hliníku, galvanizované oceli i dílům OEM. Po úplném proschnutí základové barvy (12hod./23oC) můžete nanášet jakékoliv nátěrové systémy. 

Balení: 400ml          Odstín: šedý

Sprej Body Lens clear

Sprej Body Lens clear


Speciální elastická vrstva dodávající lesklý vzhled předních i zadních světlometů vyrobených z polykarbonátu. Má vynikající přilnavost a lesk s vysokou odolností proti UV záření a povětrnostním vlivům. Snadno se aplikuje, rychle schne a má vysokou stálobarevnost (nežloutne).

Odstín: Transparent           Balení: 400ml sprej

Sprej Body 951 autoflex

Sprej Body 951 autoflex


Izolační tixotropní hmota s vyšším obsahem kaučuku ve spreji. Je určena jako ochrana proti mechanickému poškození podvozku, prahů, lemů, případně i interiérových částí kufrů, podlah apod. Má velmi dobrou přilnavost, trvalou pružnost a lze ji přelakovat jak 1K tak i 2K systémy. Pro zvýšení přilnavosti, na problematických místech, doporučujeme použít jako mezivrstvu Body 340 plastofix. Nanášejte ji na předem antikorozně ošetřené povrchy.

Balení : sprej 400ml       Odstín : bílý, šedý, černý.

Sprej Body 950

Sprej Body 950


Izolační tixotropní hmota na bázi kaučuku ve spreji. Je určena jako ochrana proti mechanickému poškození podvozku, prahů, lemů, případně i interiérových částí kufrů, podlah apod. Má velmi dobrou přilnavost, trvalou pružnost a lze ji přelakovat jak 1K tak i 2K systémy. Pro zvýšení přilnavosti, na problematických místech, doporučujeme použít jako mezivrstvu Body 340 plastofix. Nanášejte ji na předem antikorozně ošetřené povrchy. 

Balení : sprej 400ml       Odstín : bílý, šedý, černý.

Sprej Body 930

Sprej Body 930


Tixotropní materiál na bázi asfaltu a kaučuku ve spreji s ochranou proti korozi a mechanickému poškození podvozku. Má velmi dobrou přilnavost a trvalou pružnost. Používá se na spodní části karosérie. Sprej je připraven k okamžitému použití a nedá se přelakovat.

Balení: sprej 400ml       Odstín: černý 

Sprej Body primer

Sprej Body primer


Rychleschnoucí akrylátový antikorozní základ s výbornými plnícími vlastnostmi. Lehce se brousí a je přelakovatelný všemi lakovacími systémy. Používá se na kovové i dřevěné povrchy.

Balení : sprej 400ml     Odstín : bílý, šedý, černý, čvhnědý

Sprej Body 992

Sprej Body 992


Velmi kvalitní, rychleschnoucí, antikorozní základ vhodný na kovové i dřevěné povrchy. Odolává vlhkosti, slanému prostředí, mechnickému poškození, chemickým a jiným nepříznivým podmínkám. Neobsahuje zinek ani olovo.

Balení : sprej 400ml     Odstín : šedý, černý

Sprej Body 960

Sprej Body 960


Reaktivní základová barva na galvanizované, nerezové, hliníkové ale i obyčejné kovové povrchy. Nanáší se v jedné vrstvě silné přibližně 10 μm a schne přibližně za 10 minut. Je schopná přijmout všechny druhy dvousložkových akrylátových plničů a barev. Nelze na ni nanést polyesterové materiály, protože na ní nezasychají.

Balení : 400ml     Odstín : sv.žlutá

Sprej Body irida 969

Sprej Body irida 969


Vysoce kvalitní, rychleschnoucí antikorozní základ vhodný pro aplikaci na kovové i dřevěné povrchy. Má vynikající odolnost proti vlhkosti, slanosti, mechanické, chemické a jiné závažné nepříznivé podmínky.

Balení : sprej 400ml     Odstín : šedý

Sprej Body 961 etch primer

Sprej Body 961 etch primer


Rychleschnoucí leptavý antikorozní základ určený na , galvanizované, hliníkové, měděné, nerezové i obyčejné kovové povrchy. Je vhodný také na nové díly jako jsou blatníky, kapoty, dveře  a veškeré díly, které nebyly a nebudou následně tmeleny. Má velmi dobrou přilnavost na nevybroušeném povrchu.

Balení : sprej 400ml      Odstín : béžový

Sprej Body zinc spot mig

Sprej Body zinc spot mig


Rychleschnoucí antikorozní vodivý základ se zinkem určený pro bodové svařování. Má velmi dobré antikorozní vlastnosti (fixaci hlubokých rýh) a je schopen odolávat vysokým teplotám.

Balení : sprej 400ml      Odstín : tm. šedý

Sprej Body plastofix

Sprej Body plastofix


Transparentní základ na umělohmotné povrchy (mimo polyethylenu). Je vhodný pod všechny druhy barev. Používá se i jako mezivrstva při přelakování BODY 950 (Body 950 - plastofix - vrchní lakovací systém). Při tomto postupu se podstatně zvyšuje přilnavost vrchního laku k materiálu.

Balení : sprej 400ml      Odstín : transparent

Sprej Body heat

Sprej Body heat


Barva ve spreji určená do vysokých teplot. Je vhodná na kouřovody, výfuky, potrubí a všeobecně všude tam kde potřebujeme dosáhnout tepelné odolnosti do 600°C. Zachovává svoji stálobarevnost i při zvýšených teplotách.

Balení : sprej 400ml      Odstín : stříbrný, černý, červenohnědý

Sprej Body plnič 360

Sprej Body plnič 360


Akrylátový plnič s antikorozními vlastnostmi. Je určen jako antikorozní plnící základ na polyesterové tmely, kovové, některé plastové, ale i dřevěné povrchy. Zaplňuje dobře malé nerovnosti, rýhy a probroušené hrany.

Balení : sprej 400ml      Odstín : šedý, černý, červený, bílý, zelený, modrý, žlutý

 

Sprej Body bumper

Sprej Body bumper


Rychleschnoucí barva matného vzhledu určená k aplikaci na povrchy z plastických hmoty (nárazníky, čalounění, zrcátka atd.) kromě polyuretanových. Může být použit jako základ i vrch.

Balení : sprej 400ml      Odstín : černý a 3 pododstíny šedé

Sprej Body bumper texture

Sprej Body bumper texture


Rychleschnoucí barva matného strukturárního vzhledu určená k aplikaci na povrchy z plastických hmoty (nárazníky, čalounění, zrcátka atd.) kromě polyuretanových. Může být použit jako základ i vrch.

Balení : sprej 400ml      Odstín : černý

Sprej C496 clear lak

Sprej C496 clear lak


Akrylátový transparentní 2K lak ve spreji. Je určen především k nástřikům 1K bázových systémů ať již vodouředitelných nebo ředidlových jako finální transparentní lesklá vrstva. Tento lak má vynikající odolnost vůči klimatickým podmínkám a mechanickému opotřebení. Nanáší se především na kovové, plastové nebo dřevěné předměty jak v interiéru tak v exteriéru. Po nanesení dostatečné vrstvy laku (2-3vrstvy) můžete lak brousit a leštit. 

Balení : sprej 400ml      Odstín : Transparent lesk

Sprej Body transparentní lak

Sprej Body transparentní lak


Akrylátový lak ve spreji. Je určen především k nástřikům metalíz jako ukončovací vrstva. Tento lak má dobrou odolnost vůči klimatickým podmínkám a mechanickému opotřebení. Nanáší se především na kovové, ale lze jím lakovat i dřevěné povrchy.

Balení : sprej 400ml      Odstín : transparent

Sprej Body universal

Sprej Body universal


Akrylátový sprej s výbornou odolností vůči klimatickým podmínkám a mechanickému opotřebení. Používá se na kovové i dřevěné povrchy.

 

Balení : sprej 400ml      Osatín : 27 lesklých odstínů a bílá s černou v matném aspektu

Sprej Body irida

Sprej Body irida


Akrylátový sprej s výbornou odolností vůči klimatickým podmínkám. Dosáhnete s ním dobré vydatnosti a kryvosti. Používá se na kovové i dřevěné povrchy.

 

Balení : sprej 400ml       Odstín : Ral

Sprej Body special

Sprej Body special


Akrylátový sprej s dobrou odolností vůči klimatickým podmínkám a mechanickému opotřebení. Je určen nejen k nástřikům kovových, dřevěných ale i stavebních materiálů.

 

Balení : sprej 400ml      Odstín : 2 stříbrné, 7 metalíz, 5 fluorescentních, zlatý, bronzový a měděný

Sprej Body flat guide

Sprej Body flat guide


Speciální kontrolní sprej černý, sloužící lakýrníkům jako pomůcka při broušení tmelů a plničů k určení přesné roviny broušeného dílu.

 

Balení : sprej 400ml      Odstín : černý

Sprej Body 777 blend-in

Sprej Body 777 blend-in


Směs speciálního přístřikového ředidla určená k rozpouštění zástřiků a záprachů u oprav rozstřikem.

 

Balení : sprej 400ml      Odstín : transparent

Sprej Body předplněný

Sprej Body předplněný


Předplněný sprej určný pro plnění ředidlových metalíz a barev.

Balení : sprej 400ml       Odstín : Transparent

Sprej Body předplněný waterborn

Sprej Body předplněný waterborn


Předplněný sprej určný pro plnění vodouředitelých metalíz a barev.

Balení : sprej 400ml       Odstín : Transparent

Aktuální nabídka

XXX< >

Eshop

Eshop

Chci vstoupit
do online obchodu

Naši dodavatelé

Logo HB Body Logo Vitex Logo Smirdex Logo Etalon