Katalog produktů - HB BODY - Základní barvy

HB BODY

VITEX

SMIRDEX

ETALON

BODY Color Line

Body 989

Body 989


Vysoce kvalitní dvousložková antikorozní epoxidová základní barva. Má výbornou slévatelnost a přilnavost. Je odolná extrémním povětrnostním podmínkám. Používá se na staré laky, nebroušený kov, hliník, nerezovou ocel a zinek. Tuží se v poměru 4:1 epoxidovým tužidlem BODY 989 EPOXY HARDENER (732). Ředí se 20-30% ředidlem BODY EPOXY THINNER (775) / BODY ACRYL 740 THINNER. Nanáší se stříkací pistolí s průměrem trysky 1,5-1,8 mm.

Balení : 1lt, 25kg     Odstín : šedý

Body 320 zinc-fill

Body 320 zinc-fill


Dvousložková antikorozní akrylátová základní barva. Vhodná na všechny kovové povrchy (hliník, železo, pozinkovaná ocel, nerezová ocel). Rychle schne a může být přetřená i bez broušení po 30-60 minutách. Tuží se v poměru 4:1 tužidlem BODY HARDENER NORMAL 720 a ředí do 10% akrylátovým ředidlem. Může být přelakována všemi lakovacími systémy. Brousí se brusným papírem P1000.

Balení : 1lt Odstín : šedý

P961 etch primer

P961 etch primer


Základní rychleschnoucí jednosložková (1K) barva na kyselinové bázi. Je určena k základním nátěrům kovových materiálů jako je nerez, pozink, měď, hliník, chrom, galvanizované povrchy nebo čisté železo. Barvu lze aplikovat buď jako plnící základ s poměrem ředění 2:1 a možností natřený povrch lehce přebrousit nebo jako základní barvu s poměrem ředění 1:1 bez možnosti přebroušení. Rychle schne a jednoduše se nanáší. Na zaschlou základovou barvu můžete nanášet jakýkoliv nátěrový systém včetně polyesterových tmelů. P961 se dodává i ve spreji, zde se ale jedná pouze o variantu bez možnosti broušení.

Balení : 1lt, 4lt, 400ml sprej     Odstín : Šedý

Body 960

Body 960


Vynikající dvousložková základní barva. Je vhodná hlavně na nátěr hliníku, zinku, galvanizované a nerezové oceli. Míchá se v poměru 1:1 s BODY 960 ACTIVATOR. Aplikuje se v jedné vrstvě o síle 10 μm. Schne přibližně za 10 min. Nevyžaduje broušení. Je přelakovatelná všemi druhy akrylátových vyrovnávacích látek a barev. Nelze na ni použít polyesterové materiály, které na ni nezasychají.

Balení : 1lt, 400ml sprej     Odstín : žlutý

P980 plnící základ

P980 plnící základ


Je rychleschnoucí jednosložková (1K) základní barva s vysokými plnícími vlastnostmi. Je určena k základním plnícím nátěrům železných dílů, starých broušených nátěrů, k zaplnění pórů různých polyesterových tmelů a podobných materiálů. Povrchy na které budete barvu aplikovat musí být buď broušené nebo pískované. Barva se ředí v poměru 4:1 s ředidlem. Rychle schne a dobře se brousí. Na zaschlou základovou barvu můžete nanášet jednosložkové i dvousložkové nátěrové systémy HB Body (1K i 2K Color Solutions ředidlové i vodou ředitelné).

Balení : 1lt, 4lt     Odstín : šedý

 

Body 969

Body 969


Jednosložková antikorozní základní barva, vhodná na kovové a dřevěné povrchy. Je velmi odolná soli a vlhkosti, mechanickému a chemickému poškození a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Nanáší se štětcem, válečkem nebo stříkací pistolí (průměr trysky 1,8 mm). Může být zředěna 10-30% ředidlem BODY ECO THINN (767). Velmi rychle schne (10-20 min). Neobsahuje CHROMAN ZINEČNATÝ.

Balení : 1kg, 5kg. 400ml sprej     Odstín : čv.hnědý, šedý

Body 992

Body 992


Vysoce kvalitní jednosložková antikorozní základní barva, vhodná na kovové a dřevěné povrchy. Je odolná soli, vlhkosti a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Nanáší se štětcem, válečkem nebo stříkací pistolí (průměr trysky 1,8 mm). Ředí se 10-30% ředidlem BODY ECO THINN (767). Velmi rychle schne (10-20 min). Neobsahuje ZINEK a CHROMAN OLOVNATÝ.

Balení : 1kg, 5kg, 400ml sprej     Odstín : černý, šedý

P965 reaktivní základ

P965 reaktivní základ


Reaktivní transparentní základová barva jednosložková (1K). Je určena k základním nástřikům galvanizovaných, nerezových, hliníkových, pozinkovaných povrchů se zachováním transparentního vzhledu. Tohoto aspektu lze využít např. u lakovaných hliníkových disků, hliníkových bočnic a podobných povrchů, u kterých chceme zachovat původní vzhled. Rychle schne a jednoduše se nanáší.

Balení : 1lt, 400ml sprej     Odstín : transparent

Body plastofix 340

Body plastofix 340


Speciální základní barva s dobrou přilnavostí na všechny plastové části karosérie, mimo polyethylénu (PE). Je připravena k  použití, aplikuje se stříkací pistolí s průměrem trysky 1,5 mm. Je vhodná pro plastové nárazníky, spoilery a jiné strukturované povrchy, které jsou pokryté BODY 950 nebo AUTOFLEX SPECIÁL (951). Schne do 10 min. a může být přelakovaná všemi lakovacími systémy.

Balení : 500ml, 1lt, 400ml sprej     Odstín : Transparent

P962 izolační základ

P962 izolační základ


Izolační základová barva jednosložková (1K). Je určena k základním  nátěrům materiálů u kterých by mohlo dojít k naleptání podkladových barev vrchním nátěrovým systémem. Lze jej nanášet na všechny lakované povrchy starými barvami na kterých vytvoří mezivrstvu o tloušťce filmu 10-20um. Na takto připravený povrch můžete aplikovat  jakýkoliv nátěrový systém. Rychle schne a jednoduše se nanáší. Je připravena i ve spreji.

Balení: 1lt, 400ml sprej           Odstín: Khaki

Aktuální nabídka

XXX< >

Eshop

Eshop

Chci vstoupit
do online obchodu

Naši dodavatelé

Logo HB Body Logo Vitex Logo Smirdex Logo Etalon