Katalog produktů - Vitex - Fasádní barvy

HB BODY

VITEX

SMIRDEX

ETALON

BODY Color Line

Acrylan silikon

Acrylan silikon


Silikonová fasádní barva s vysokou paropropustností. Je určená k venkovním nátěrům starých i nových omítek (vápenocementových, břízolitových i historických omítek památkových budov, štuků, stěrek, svislých betonových konstrukcí, porobetonu apod.). Má vyjimečnou odolnost vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Účinně zabraňuje prostupu vlhkosti do zdiva a velmi aktivně umožní vlhkosti obsažené ve zdivu uniknout do prostoru. Díky svým samočistícím vlastnostem a UV odolnosti přispívá k vizuální životnosti budov. Tónuje se většinou pomocí anorganických pigmentů jejichž dlouhá životnost koresponduje s dlouhou stálobarevností a odolností silikonového pojiva. Natírané povrchy musí mít vždy stejnoměrnou savost v ploše. Jako penetraci použijte Acrylan unco eco z důvodu zajištění maximální propustnosti vodní páry. Barva je dodávána bílá nebo ji lze tónovat v omezeném množství odstínů systémem Vitex Coloring.

Balení:  3lt, 10lt                        Odstíny: Bílá a tónované dle vzorkovnic

Acrylan MAX

Acrylan MAX


Acrylan  je velmi kvalitní 100% akrylátová fasádní barva pro venkovní použití. Poskytuje vynikající kryvost, vysokou paropropustnost, dobrou roztíratelnost a vydatnost. Má vyjimečnou odolnost vůči nepříznivým povětrnostním vlivům (kyselé deště, UV-záření apod). Nové povrchy vždy penetrujte. Jako penetraci pod Vitex Acrylan doporučujeme penetraci Acrylan unco nebo Vitex primer 100% naředěné dle údajů výrobce. Lze ji tónovat v neomezeném množství odstínů s pomocí tónovacího systému Vitex Colorfull.

Balení: 1lt, 3lt, 10lt                   Odstíny: Bílá a tónované dle vzorkovnic       

Vito Acrylic

Vito Acrylic


Je akrylátová fasádní barva pro venkovní použití. Poskytuje dobrou kryvost, paropropustnost a vydatnost. Má dobrou odolnost vůči nepříznivým povětrnostním vlivům (kyselé deště, UV-záření apod). Nové povrchy vždy penetrujte. Jako penetraci pro přípravu povrchu doporučujeme Acrylan unco nebo Vitex 100% acrylic primer naředěné dle údajů výrobce. Lze ji tónovat v omezené škále odstínů s pomocí tónovacího systému Vitex Coloring.

Balení: 1lt, 3lt, 9lt.                    Odstíny: Bílá a tónované dle vzorkovnic

Vista acrylic

Vista acrylic


Emulzní akrylátová  barva pro venkovní použití  na bázi akrylátových kopolymerových pryskyřic. Vykazuje velkou kryci schopnost a vysokou vydatnost  v kombinaci s nizkou cenou z ní činí ideálni řešení pro povrchy, které vyžadují časté přetíráni. Jednoduše se aplikuje a vytváří matný a velmi hladký konečný povrchový  efekt. Lze ji tónovat tónovacími pastami určenými pro venkovní použití do pastelových  odstínů. 

Balení: 3lt, 9lt, 15lt                    Odstíny: Bílá

Aktuální nabídka

XXX< >

Eshop

Eshop

Chci vstoupit
do online obchodu

Naši dodavatelé

Logo HB Body Logo Vitex Logo Smirdex Logo Etalon