Katalog produktů - Vitex - Interiérové barvy

HB BODY

VITEX

SMIRDEX

ETALON

BODY Color Line

Vitex Eco

Vitex Eco


Je exkluzivní ekologická barva, která splňuje podmínky EU pro udělení označení ekologicky šetrného výrobku. Dále má hygienické atesty hypoalergenní, antimikrobiální a antiastmatické barvy. Díky nim je vhodná k nátěrům prostor s vysokými nároky na hygienickou čistotu jako jsou dětské pokoje, nemocnice, porodnice, operační sály, potravinářské prostory a samozřejmě je vhodná i do běžných prostor. Je plně omyvatelná při zachováním prodyšnosti vodních par z natřených povrchů.  Má vynikající kryvost, vysokou vydatnost a výborný rozliv. Lze ji tónovat v bohaté škále odstínů.

Balení: 0,75lt, 1lt, 3lt a 10lt               Odstín: Bílá a tónované v systému coloring

Vito Plus

Vito Plus


Je omyvatelná interiérová barva s ionty stříbra. Díky svému speciálnímu složení snižuje (o 99,99%) množství bakterií na povrchu nátěru. Proto je vhodná k nátěrům prostor s vysokými nároky na hygienickou čistotu jako jsou nemocnice, porodnice, operační sály, potravinářské prostory, dětské pokoje, školy, školky, tělocvičny, a samozřejmě je vhodná i do běžných prostor. Je plně omyvatelná (třída 2 dle EN 13300) při zachováním prodyšnosti vodních par z natřených povrchů.  Má vynikající kryvost, vysokou vydatnost a výborný rozliv. Lze ji tónovat v bohaté škále odstínů.

Balení: 750ml, 1lt, 3lt, 9lt a 15lt               Odstín: Bílá a tónovaná v systému coloring

Vito Eco

Vito Eco


Špičková interiérová barva, která splňuje podmínky EU pro udělení označení ekologicky šetrného výrobku. Má velmi dobré krycí schopnosti, vysokou vydatnost a vynikající bělost. Je omyvatelná se zachováním prodyšnosti vodních par z natřených povrchů. Je určena především pro nátěry dětských a obývacích pokojů, jídelen, kancelářských a prodejních prostor ale i skladů apod. Lze ji tónovat v bohaté škále odstínů.

Balení: 750ml, 1lt, 3lt, 9lt a 15lt               Odstín: Bílá a tónovaná v systému coloring

Vista Distemper

Vista Distemper


Je otěruvzdorná barva ředitelná vodou pro vnitřní použití. Má velmi dobrou krycí schopnost, dobrou vydatnost a vysokou bělost. Je určena pro nátěry dětských a obývacích pokojů, jídelen, kancelářských a prodejních prostor ale i skladů apod. Splňuje požadavky ekonomického řešení malířských prací. Lze ji tónovat pomocí interiérových tónovacích barev k dosažení pastelových odstínů. 

Balení: 3L, 9L, 15L       Odstín: Bílá

Vi Emulsion interior

Vi Emulsion interior


Je otěruvzdorná barva ředitelná vodou pro vnitřní použití. Má velmi dobrou krycí schopnost, dobrou vydatnost a vysokou bělost. Je určena pro nátěry vápenocementových omítek, minerálních podkladů, sádrokartonu, dřevovláknitých desek betonových panelů apod. Ekonomicky výhodné řešení malířských zakázek. Lze ji tónovat pomocí interiérových tónovacích barev pro dosažení pastelových odstínů. 

Balení: 3lt, 9lt, 15lt            Odstín: Bílá

Kitchen & Bath

Kitchen & Bath


Je emulzní plně omyvatelná interiérová barva určená pro povrchy s vysokou vlhkostí a kondenzací vodních par např. kuchyně, koupelny, prádelny, sklepy apod. Díky svému speciálnímu složení zabraňuje účinně růstu plísní a hub ve filmu barvy. Má vysokou vydatnost, vynikající bělost a výborný rozliv s hladkým, rovným povrchem. Lze ji tónovat systémem Colorfull.

Balení: 750ml, 3L           Odstín: Bílá a tónované v systému Coloring

Metallico

Metallico


Metallico je vodouředitelná interiérová barva na základě specifických akrylových pryskyřic obsahuje kovové částice formulované speciálně s cílem vytvořit kovový efekt na každém povrchu. Lze jej aplikovat na stěny, stropy, sádrokarton,  ale i na dřevo, plast a kov. Kromě unikátního estetického výsledku disponuje Metallico také schopností odrážet infračervené záření . Je prakticky bez zápachu, protože neobsahuje amoniak ani jiné nebezpečné látky, jako jsou uhlovodíky, těžké kovy nebo formaldehyd. 

Balení: 1lt, 2,1lt                   Odsín: zlatá, stříbrná, bronzová a dalších 30 odstínů v systému coloring

Aktuální nabídka

XXX< >

Eshop

Eshop

Chci vstoupit
do online obchodu

Naši dodavatelé

Logo HB Body Logo Vitex Logo Smirdex Logo Etalon