Katalog produktů - Vitex - Lazury a laky

HB BODY

VITEX

SMIRDEX

ETALON

BODY Color Line

Diaxyl extra

Diaxyl extra


Fungicidní penetrační nátěr na ředidlové bázi. Účinně chrání dřevo proti dřevokaznému hmyzu (např. červotoč, tesařík) dřevokazným houbám, plísním a zamodrání dřeva. Je určen k venkovním ochranným nátěrům dřevěných povrchů jako jsou okna, dveře, ploty, střešní konstrukce, krovy, pergoly, obložení fasád a podobných dřevěných prvků. Zapíjí se hluboko do dřeva  čímž sjednocuje  jeho  savost a zároveň  účinně  chrání dřevo. Splňuje Evropské normy EN 113, EN 73, ΕΝ 84, EN 152 a EN 46, EN 118.

Balení: 750ml, 2,5lt           Odstín: Bezbarvý

Diaxyl decor

Diaxyl decor


Diaxyl Decor je velmi aktivní ochrana dřeva vhodná pro vnitřní i venkovní použit. Proniká hluboko do dřeva a poskytuje dlouhodobou ochranu proti zamodrání, plísním a dřevokaznému hmyzu. Jedno z nejspolehlivějších, moderních řešení pro ochranu dřeva i při aplikaci jedné vrstvy.  Aplikujeme jednu nebo více vrstev Diaxyl Dekor. Pro zvýšení životnosti a odolnosti nátěru doporučujeme aplikovat jednu vrstvu Vitex Lussolac nebo Marelac od firmy Vitex. 

Balení: 750ml, 2,5lt a 5lt           Odstíny: 11 odstínů a bezbarvý

Delac

Delac


Vitex Delac je transparentní pochozí akrylový lak na kámen, pro vnitřní a venkovní použití. Proniká do povrchu bez vytvoření filmu, nežloutne a neodlupuje se. Lak je určen na umělé i přírodní kameny jako jsou např. (pískovec, cihly, zdivo atd.)  či Maltské a Karystoské dlažby. Aplikujte vždy jen jednu vrstvu.

Balení: 750ml a 2,5lt               Odstín: transparentní 

Lussolac

Lussolac


Vitex Lusolac je silnovrstvá lazura na bázi ředidlové polyuretanové pryskyřice. Má dobré aplikační vlastnosti, vysoký lesk a velmi dobrou pružnost a tvrdost. Díky použití polyuretanové pryskyřice poskytuje vynikající trvanlivost a díky UV filtru vynikající odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a chrání dřevo před škodlivými účinky slunečního záření. Je k dispozici v 11-ti lesklých odstínech a bezbarvé provedení v lesku, saténu a matu.

Balení: 750ml a 2,5lt                    Odstíny: 11 odstínů v lesku a bezbarvý lesk, satén a mat

Marelac

Marelac


Marelac je jednosložkový polyuretanový lak na bázi rozpouštědel. Vhodný pro dřevěné povrchy vystaveny nepříznivým povětrnostním vlivům. Je ideální pro nátěry dveří, okenních rámů, pergol, dřevěného nábytku a podobných výrobků ze dřeva. Vyniká aplikačními vlastnostmi, vysokým leskem stejně jako velmi dobrou pružností a tvrdostí. Obsahuje UV filtry se světelnými stabilizátory HALS k ochraně dřeva před škodlivými účinky slunečního záření a extrémních povětrnostních podmínek.

Balení: 750ml a 2,5lt               Odstín: Transparentní

Marelac voda

Marelac voda


Je bezbarvý jednosložkový lesklý lak, bez zápachu, na bázi polyuretanu ředitelný vodou. Vhodný  pro dřevěné povrchy vystavené nepříznivým povětrnostním podmínkám jako jsou lodní paluby, zábradlí, pergoly, rámy oken, dveře, dřevěné konstrukce,  dřevěný nábytek a podobných výrobků ze dřeva. Má jednoduchou zpracovatelnost, vysokou elasticitu, bez praskání nebo loupání. Obsahuje UV filtry, které chrání dřevo před ultrafialovým zářením, a speciální přísady zajišťující vynikající vodoodpudivost. Je ideální pro dřevěné povrchy vystavené nepříznivým povětrnostním podmínkám  s určením do venkovního, ale i vnitřního prostředí.

Balení: 750ml, 2,5lt          Odstín: transparent lesk

Teak oil

Teak oil


Teak Oil je směs modifikovaných přírodních olejů v kombinaci s voskem. Používá se k oživení a k ochraně dřeva (teak, oregon, dub mahagon  a ostatní druhy dřev. Je vhodný pro venkovní i vnitřní použití. Proniká hluboko do pórů dřeva bezvytvoření filmu . Je voděodpudivý a zvyrazní přirozenou krásu dřeva. Zajišťuje vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a ochranu dřeva před červotočem a houbami.

Balení: 750ml               Odstín: Transparentní

Decking oil

Decking oil


Ochranný penetrační olej je směs modifikovaných, přírodních olejů obohacených voskem. Proniká hluboko do pórů dřeva. Účinně jej chrání proti pronikání vody, zvýrazňuje přírodní krásu a zároveň umožňuje dřevu dýchat. Je určen k venkovním ochranným nátěrům dřevěných povrchů jako jsou palubkové podlahy, paluby, ploty, pergoly, a podobné dřevěné prvky.  Má vysokou odolnost vůči chemikáliím, osvěžuje, penetruje, chrání dřevo před silným slunečním zářením (ÚV), nepříznivým povětrnostním podmínkám a namáhání.

Balení: 2,5lt, 5lt             Odstín: Bezbarvý

Aktuální nabídka

XXX< >

Eshop

Eshop

Chci vstoupit
do online obchodu

Naši dodavatelé

Logo HB Body Logo Vitex Logo Smirdex Logo Etalon