Katalog produktů - Vitex - Ostatní

HB BODY

VITEX

SMIRDEX

ETALON

BODY Color Line

Silomer 100

Silomer 100


Jednosložkový acetátový silikonový tmel vytvrzující vzdušnou vlhkostí. Je universálně použitelný v interiéru i exteriéru a určený pro různé druhy spár v domácnostech, zasklívání, k sanitárnímu tmelení, na glazované povrchy a prostě všude tam kde potřebujete dosáhnout trvale pružného spoje odolného povětrnostním vlivům. Není vhodný na akvária, PE, EPDM, teflon, PP, měď, olovo, mramor, asfaltové hmoty.  Po zaschnutí je tmel nepřetíratelný.

Balení: 280ml            Odstín: Bílý, transparent

Silakryl

Silakryl


Je pružný tmel na bázi akrylové emulze. Prakticky bez zápachu s odolností vůči normální vlhkosti. Není vhodný k trvalému ponoření do vody. Neoxiduje kovy a je odolný do -15°C. Ideální pro vyplnění spár a trhlin ve zdivu, betonu, sádokartonu, dřevu, plastu (mimo PP, PE, teflon a živičné povrchy) ve vnitřním a venkovním prostředí i bez použití základního nátěru.

Balení: 280ml            Odsín: Bílý

Acrylic light putty

Acrylic light putty


Je bílý šlehaný akrylový tmel na vodní bázi pro vnitřní použití. Lze jej aplikovat do nedynamických spár a prasklin i větších rozměrů v omítkách, sádrokartonu, betonu, dřevě a většině stavebních materiálů. Tmel je připraven k okamžitému použití, rychle schne bez prasklin a snadno se brousí. Tixotropní charakter tmelu umožňuje vytvářet opravy štukových ornamentů nebo ostrých hran rohů. 

Balení: 750ml           Odstín: Bílý

Acrylic putty

Acrylic putty


Je bílý akrylový tmel na vodní bázi pro vnitřní a vnější použití. Vyniká svou odolností vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Lze jej aplikovat na dřevo, omítky, beton, sádrokarton a většinu stavebních materiálů. Rychle schne bez prasklin a snadno se brousí.

Balení: 400g, 800g, 5kg          Odstín: Bílý

Vitacryl

Vitacryl


Je hydroizolační vodou ředitelná barva na střechy s vysokou elasticitou. Má výbornou přilnavost ke všem stavebním materiálům jako beton, cihla, omítky, dále živičným pásům, asfaltovým nátěrům, střešní izolační PUR pěně, dřevu i  kovovým povrchům, které musí být opatřeny základovou barvou. Lze ho použít jak na opravy starých tak nových střech. Zachovává si svou elasticitu při teplotách od -30oC do +100oC.  Má vysokou vydatnost, výborný rozliv a odolnost vůči UV záření.

Balení: 750ml, 3lt, 10lt          Odstín: Bílý, červenohnědý

Sprej akrylátový Ral a s efekty

Sprej akrylátový Ral a s efekty


Rychleschnoucí akrylátový sprej s vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům. Dodává se ve 20-ti odstínech Ral lesk a černý s bílou v matném provedení, 3 odstíny fluorescentní (zelená 140, červená 141, žlutá 142), 2 odstíny metalíz (zlatá 150, stříbrná 151) a 2 odstíny zrcadlového efektu (zlatá 161, stříbrná 160).  Vynikají dlouhodobě vysokou úrovní lesku, vysokou kryvostí, velmi dobrou přilnavostí a ideálními aplikačními vlastnostmi. Jsou vhodné pro všechny typy povrchů jako dřevo, hliník, kov, plast (ABS, PVC ...) apod.

Balení: 400ml                    Odstín: 20 odstínů Ral, 7 odstínů speciálních efektů

Sprej základ šedý

Sprej základ šedý


Rychleschnoucí základový sprej na akrylové bázi. Je určen především na železné povrchy. Má vysokou odolnost proti poškrábání a výborné antikorozní vlastnosti vhodné jako příprava před vrchním lakováním. Má vysokou přilnavost ke všem kovovým povrchům (hliník, ocel, litina, pozink apod.). Lehce se aplikuje ve dvou (i více) slabých vrstvách. Barvu lze přelakovat až po dokonalém proschnutí.

Balení: 400ml                    Odstín: šedý

Sprej do vysokých teplot

Sprej do vysokých teplot


Barva do vysokých teplot ve spreji. Je vyrobena na bázi modifikované silikonové pryskyřice a je určena pro nástřiy kovových materiálů vystavených vysokým teplotám (do 600°C) jako jsou kouřovody, kamna, pece, výfuky apod. Po nástřiku je nutné alespoň jednou nechat povrch prohřát minimálně na teplotu 150°C/3minuty  z důvodu přilnavosti a dokonalého vytvrdnutí barvy.

Balení: 400ml                    Odstín: černý

Sprej na disky kol

Sprej na disky kol


Akrylová barva na disky kol ve spreji. Je určna především k nástřikům disků a krytů kol, ale lze ji aplikovat na povrchy z kovovů, plastů, kovových slitin, galvanizovaných povrchů s použitím vhodné základové barvy. Má dobrou odolnost proti poškábání, odletujícímu štěrku, lihu a benzinu.

Balení: 400ml                    Odstín: stříbrný 

Paint remover

Paint remover


Mimořádně účinný odstraňovač barev a laků založený na nové technologii bez obsahu dichlormethanu. Odstraňuje z jakéhokoliv povrchu staré jednosložkové a dvousložkové nátěrové hmoty. Proniká do jejich povrchu bez jeho poškození.

Balení: 375ml, 750ml                    Odstín: bezbarvý

Aktuální nabídka

XXX< >

Eshop

Eshop

Chci vstoupit
do online obchodu

Naši dodavatelé

Logo HB Body Logo Vitex Logo Smirdex Logo Etalon