Katalog produktů - Vitex - Vrchní emaily

HB BODY

VITEX

SMIRDEX

ETALON

BODY Color Line

Direct-1

Direct-1


Direct-1 je vrchní jednosložkový alkydový email určený k nátěrům kovových povrchů bez použití základního nátěru. Hodí se jak na nové tak i na staré povrchy v interiéru i exteriéru. Díky svému unikátnímu složení poskytuje vysokou odolnost, silnou přilnavost a dlouhodobou ochranu proti korozi. 

Balení: 0,75lt, 2,5lt               Odstíny: 12 odstínů dle vzorkovnice

Pool paint

Pool paint


Je dvousložková epoxydová barva na bázi rozpouštědel speciálně vyvinutá pro maximální trvanlivost pod vodou. Vhodná pro betonové bazény a jejich kovové prvky. Vytváří neporézní lesklý a elastický povrch, vysoce odolný vůči otěru (automatizované čistící systémy) a bazénové chemii. Má vynikající přilnavost, výborný rozliv a zajišťuje bazénu dlouhodobou ochranu.

Balení: A+B=3,5Lt              Odstín: Bílá, sv.modrá 

Heavy metal silikon

Heavy metal silikon


Heavy Metal Silicon je jednosložková lesklá barva na bázi alkydových pryskyřic s vysokou životností. Je vhodná pro venkovní i vnitřní nátěry kovových, ale i dřevěných povrchů jako jsou průmyslové konstrukce, zemědělské stroje, ploty, potrubí apod. Vytváří velmi tvrdý film s perfektním rozlivem (bez tužidla), který si zachovává svou tvrdost, stálobarevnost a lesk i když je vystaven nepříznivým povětrnostním vlivům.

Balení: 750ml a 2,5lt               Odstín: Bílá, černá, tm. zelená a tónovaný v systému colorfull

Vitex Platinum

Vitex Platinum


Platinum  je  vysoce kvalitní email na bázi rozpouštědlových pryskyřic. Je určený především ke krycím nátěrům dřevěných, ale i kových povrchů ve vnitřním  a venkovním prostředí. Má vynikající kryvost, výbornou odolnost vůči UV-záření a spolu s velkou pružností dávají tomuto materiálu nadstandartní vlastnosti nátěrové hmoty pro univerzální použití. Nejčastěji se používá v kombinaci se základní barvou Velatura (na dřevo) nebo Anti-Rust primer (na kov). Je vhodný k nátěrům dřevěných konstrukcí, oken, dveří, nábytku ale i kovových kontrukcí, zárubní apod.

Balení: 750ml, 2,5lt               Odstín: Bílý a tónované v systému colorfull

Verolac

Verolac


Verolac je Alkydový lesklý email pro vnější a vnitřní použití na kovové a dřevěné povrchy. Má vysokou krycí schopnost, dlouholetou stálobarevnost, dobrý rozliv a jednoduše se aplikuje. Je odolný vůči nepříznivým klimatickým podmínkám. Je omyvatelný běžnými prostředky. Je vhodný na dřevěné a kovové povrchy (dveře, okna, rámy, nábytek, ocelové konstrukce apod.)

Balení: 180ml, 750ml, 2,5lt a 5lt               Odstín: 51 odstínů dle vzorkovnice

Vi Enamel

Vi Enamel


Odolný, vysoce lesklý email na bázi alkydových pryskyřic. Je určen pro venkovní a vnitřní nátěry kovových, ale i dalších stavebních materiálů. Vytváří tvrdý vysoce odolný film, který si zachovává svůj lesk a svou stálobarevnost. Díky svému speciálnímu složení vytváří velmi odolnou antikorozní vrstvu na všech kovových površích.

Balení: 650ml a 2,5lt          Odstín: Dodává se v 18-ti odstínech

Aquavit Eco

Aquavit Eco


Aquavit Eco je email na vodní bázi s obsahem akrylátových pryskyřic, vhodný do interiéru i exteriéru. Ideální na povrchy jako je dřevo , kov, sklo, PVC, hliník atd. Je bez zápachu, snadno se aplikuje a zanechává hladký povrch bez broušení. Vyniká vysokou bělostí, krycí schopností, přilnavostí a odolností vůči povětrnostním vlivům. Díky svému speciálnímu složení zabraňuje růstu mikrobů a proto je ideální do prostor se zvýšenými hygienickými nároky jako jsou porodnice, školy, školky, dětské pokoje apod.

Balení: 750ml, 2,5lt               Odstín: Bílý a tónovaný v systému colorfull

Florguard

Florguard


Jednosložková akryluretanová podlahová barva ředitelná vodou. Je určena k nátěrům v interiéru i exteriéru se středním zatížením. Vhodná pro aplikace na betonové podlahy, vápenocementové omítky, sokly, sklady, garáže, chodníky apod.. Díky svému speciálnímu složení má vysokou odolnost proti otěru, chemikáliím, mastnotě, saponátům, mimořádnou odolnost vůči častému mytí a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Má špičkovou přilnavost, skvělou krycí schopnost a výborné vyrovnávací vlastnosti zajišťující jemný saténový povrch.

Balení: 750ml, 3lt, 10lt          Odstín: Bílá a tónované v coloring systému

Martelite

Martelite


Martelite je alkydová barva s kladívkovým efektem na rozpoštědlové bázi. Je vhodná na ochranu a dekoraci kovových povrchů. Vyniká dobrou přilnavostí, odolností vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a je rychleschnoucí. Může být aplikována přímo na kov bez použití základové barvy. Vytváří specifický kladívkový efekt, kterého dosáhnete aplikací stříkací pistolí. Při aplikaci štětcem nebo válečkem nedosáhnete na velkých plochách tak stejnoměrného kladívkového efektu.

Balení: 750ml, 2,5lt               Odstín:13 hotových odstínů vzorkovnice martelite

Heavy metal silikon effect

Heavy metal silikon effect


Heavy Metal Silicon effect je jednosložková alkydová strukturální (kovářská) barva vhodná pro venkovní i vnitřní nátěry kovových povrchů. Je určena k dekorativním nátěrům, kovových konstrukcí např. (mříže, brány, kované ploty, zábradlí, okapy, stožáry….), kde se vyžaduje kovaný vzhled a dlouhodobá životnost. Díky velkému obsahu železité slídy vytváří velmi tvrdý film se strukturálním efektem (kovářské barvy), který si zachovává svou tvrdost, stálobarevnost a strukturu i když je vystaven nepříznivým povětrnostním vlivům včetně UV záření.

Balení: 750ml, 2,5lt               Odstín: Jeden základní a 20 tónovaných v systému colorfull

Radiater

Radiater


Radiater je lesklý rychleschnoucí alkydový email určený pro nátěry radiátorů, topných rozvodů a kovových ploch dlouhodobě tepelně zatížených. Díky svému složení odolává teplotám do 100°C. Vyznačuje se vysokou bělostí beze změny odstínu (žloutnutí). Má dobrou kryvost, výborný rozliv, velkou  chemickou a mechanickou odolnost. Lze jej natírat na staré nátěry nebo na holý kov opatřený základní barvou. Natřené radiátory můžete postupně zahřívat po 48 hodinách.

Balení: 750ml, 2,5lt               Odstín: Bílý

Aktuální nabídka

XXX< >

Eshop

Eshop

Chci vstoupit
do online obchodu

Naši dodavatelé

Logo HB Body Logo Vitex Logo Smirdex Logo Etalon