Katalog produktů - Vitex - Penetrace a základní nátěry

HB BODY

VITEX

SMIRDEX

ETALON

BODY Color Line

Wash primer

Wash primer


Je velmi kvalitní dvousložková epoxidová základová barva. Vysoce antikorozní s velmi silnou přilnavostí ke všem hladkým kovovým povrchům (hliník, galvanizované, nerez, železo) ale i polyester, dřevo apod. Barva vytváří dokonale přilnavou vrstvu s antikorozní ochranou povrchu. Není určena k nátěrům ploch přicházejících do styku s potravinami, krmivy, pitnou vodou ani k nátěrům dětského nábytku a hraček. Je též schválena pro použití v interiéru. 

Balení: A+B=820ml           Odstín: béžová

Superbond (adhezní můstek)

Superbond (adhezní můstek)


Je základní nátěr s obsahem křemičitého písku na bázi akrylových pryskyřic rozpuštěných ve vodě. Nanáší se především na hladké a nesavé povrchy jako je beton, hladké nátěry, umakart, obklady a dlažby, kámen, keramika, sádrokartonové a cementové desky, kov, dřevo, dřevoštěpkové desky, vyzrálé omítky apod. stavební materiály. Lze jej použít i na savé materiály u kterých zestejnosměrňuje savost. Vytváří drsný povrch a ideální adhezní podmínky pro další aplikaci stavebních lepidel a stěrek, nátěrů a dlažeb v interiéru i exteriéru. 

Balení: 750ml, 3lt, 10lt           Odstín: Červenohnědý

Acrylan unco eco

Acrylan unco eco


Acrylan Unco Eco je 100% akrylátová penetrace na vodní bázi. Speciálně určená pro hloubkovou penetraci porézních minerálních povrchů. Díky svým mikromletým částicím proniká hluboko do povrchu. Je určena jako základní nátěr před aplikací interiérových a fasádních barev Vitex, dále pro penetraci akrylátových tmelů, vápenocementových omítek, cihel, betonu a nátěrům nízké nebo neznámé kvality. Je bez zápachu a neobsahuje čpavek.

Balení: 1lt, 5lt, 15lt                Odstín: Bezbarvý

Primer 100% akrylic

Primer 100% akrylic


Primer 100% Akrylic je poloprůsvitná vodou ředitelná penetrace k vnitřnímu i venkovnímu použití. Zvyšuje  přilnavost  podkladové vrstvy, snižuje nasálovost, vydatnost a odolnost vrchní barvy. Kromě toho impregnuje a stabilizuje alkalické povrchy. Při aplikaci je téměř bez zápachu.

Balení: 750ml, 3lt, 10lt                Odstín: Bezbarvý

Gypsum board

Gypsum board


Bíle probarvená penetrace na bázi vodou ředitelných akrylových pryskyřic. Je učená především pro penetraci sádrokartonu, štukových omítek, betonu a podobných stavebních materiálů ve vnitřním prostředí. Vyrovnává rozdíl absorpce a zvyšuje přilnavost mezi sádrokartonem, spojovacím materiálem a všemi okolními povrchy, které mají být natřeny. Během aplikace je prakticky bez zápachu a lze ji použít pod všechny vodu ředitelné barvy firmy Vitex.

Balení: 3lt, 10lt          Odstín: Bílá

PreColor penetrace

PreColor penetrace


Je tónovatelná penetrace na bázi vodou ředitelných akrylátových pryskyřic učená pro venkovní a vnitřní použití. Tato penetrace je tónovatelná systémem coloring a zvolená přímo pod vybraný odstín, čímž snižuje počet vrchních nátěrů především u transparentních bází. Může být také tónována do střední a bílé báze pro zlepšení kryvosti na některé problematické povrchy. Vyznačuje se velmi dobrou přilnavostí, snadnou aplikací, rychlým schnutím a výbornou odolností vůči povětrnostním vlivům. Lze ji použít pod všechny vodu ředitelné barvy firmy Vitex.

Balení: 750ml, 3lt, 10lt           Odstín: Bílá a tónované odstíny v systému Coloring

Blanco eco

Blanco eco


Ekologická bílá matná základová penetrace na bázi akrylových pryskyřic. Je určená pro interiérové i exteriérové povrchy jako jsou vápenocementové omítky, sádrokarton, beton, OSB desky, dřevo apod. Díky svojí velmi dobré krycí schopnosti je určena především k zakrývání skvrn (od nikotinu, skvrn od vody, fixů, pastelek, vína, šťávy …) a zároveň jako základ pod všechny vodouředitelné barvy Vitex (interiérové a fasádní barvy, emaily, reliéf apod.). Zlepšuje vzhled, přilnavost a odolnost finálního nátěru proti povětrnostním vlivům. Je téměř bez zápachu, protože neobsahuje amoniak ani jiné nebezpečné látky.

Odstín: Bílá          Balení: 750ml, 3Lt, 10Lt

Anti-rust primer

Anti-rust primer


Anti-rust primer je rychleschnoucí základní nátěr na bázi modifikovaných alkydových pryskyřic. Díky jeho vysoké antikorozní ochraně poskytuje ideální základovou vrstvu na všechny kovové ale i dřevěné povrchy. Vyniká svou přilnavostí, výborným rozlivem a velkou kryvostí.

Balení: 375ml, 750ml, 2,5lt a 5lt               Odstín: čvhnědý a šedý

Vi Anti-rust primer

Vi Anti-rust primer


Základní nátěr na bázi alkydových pryskyřic s antikorozní ochranou.  Vytváří dokonalý podklad pro syntetické emaily  nanášené na kovové povrchy. Vyznačuje se výjimečnou adhezí, rychlým schnutím,  elasticitou a vynikajícím vyrovnáním nanášené vrstvy.

Balení: 650ml, 2,5lt          Odstín: šedá, červenohnědá

Velatura

Velatura


Velatura je bílá matná základová barva na rozpouštědlové bázi. Je určena k nátěrům dřevěných povrchů, stěn a protože neobsahuje antikorozní složky není určena k nátěrům kovů. Dobře se roztírá, snadno se brousí, má výbornou plnivost, dobrý rozliv a velkou pružnost. Může být přetřen vodouředitelnými barvami (Aquavit) nebo rozpouštědlovými (Verolac, Platinum, Heavy Metal Silicon).

Balení: 750ml, 2,5lt, 5lt               Odstíny: Bílá

Velatura Aqua

Velatura Aqua


Velatura je bílá matná základová barva na rozpouštědlové bázi. Je určena k nátěrům dřevěných povrchů, stěn a protože neobsahuje antikorozní složky není určena k nátěrům kovů. Dobře se roztírá, snadno se brousí, má výbornou plnivost, dobrý rozliv a velkou pružnost. Může být přetřena vodouředitelnými barvami (Aquavit) nebo rozpouštědlovými (Verolac, Platinum, Heavy Metal Silicon).

Balení: 750ml, 2,5lt                Odstíny: Bílá

Aktuální nabídka

XXX< >

Eshop

Eshop

Chci vstoupit
do online obchodu

Naši dodavatelé

Logo HB Body Logo Vitex Logo Smirdex Logo Etalon