Nejlepší online casina s ceskou licenci

Nejlepší online casina s ceskou licenci

22. Duben 2012

Česká republika je jednou z evropských zemí, kde je většina moderních forem hazardních her plně legální. V zemi jsou povoleny jak kamenné herny, tak webové stránky s hazardními hrami. V České republice je více než sto kasin. Podle statistik připadá na každých 200 obyvatel jeden hrací automat. České regiony patří mezi největší centra hazardní turistiky v Evropě.

Online hazardní hry v České republice

Od legalizace online kasin v České republice na začátku roku 2017 vstoupila v platnost řada přísných omezení. Mnoho velkých mezinárodních operátorů se rozhodlo ukončit svou činnost v zemi. Z České republiky odešla zejména společnost William Hill. Zahraniční operátoři se v České republice potýkali s potížemi při udělování licencí. Do čela se tak dostaly místní společnosti jako Fortuna Entertainment Group, Sazka, Tipsport, Chance a Synot Group.

Pro provoz v České republice je povinné, aby internetové kasino mělo rozhraní v národním jazyce. Nejoblíbenějšími českými sázkovými stránkami jsou Tipsport.cz a iFortuna.cz (první sázkový zdroj s licencí v České republice). Sazka.cz je nejoblíbenější loterijní služba.

Mezi nejoblíbenější pokerové zdroje patří Pokerstars.cz, Pokerstrategy.com a Pokerarena.cz.

Oblíbené výherní automaty

Stejně jako v mnoha jiných evropských zemích jsou i v České republice oblíbené výrobky Greentube. Takové sloty rakouského výrobce jako Super Hot, Book of Ra deluxe, Sizzling Hot a další vývoj lze často vidět na horních řádcích hodnocení českých online kasin. Další společností, jejíž hry jsou v České republice oblíbené, je Playtech. Nyní v zemi vzrostl zájem o následující vývoj výrobce:

  • Rocky;
  • Bílý král;
  • Tři mušketýři;
  • Řada Age of The Gods;
  • Gladiátor;
  • Top trumfy Celebrity.


Nejoblíbenějším hazardem v České republice je v současné době podle statistik návštěvnosti hazardních zdrojů sázení na sport.

Vývojáři softwaru pro hazardní hry v České republice

Nejoblíbenější softwarovou společností v oblasti hazardních her v České republice je Endorphina. Tento výrobce působí na trhu od roku 2010. Český vývojový tým má na kontě více než 40 her. Společnost vytvořila populární výherní automaty jako Twerk, Jetsetter a Fairy tale. Značka Endorphina se používá k výrobě kompletních softwarových řešení a platforem pro online kasina. Výrobce se zaměřuje na hry založené na HTML5, které jsou vysoce přizpůsobivé. Hry společnosti se bez problémů hrají na stacionárních i kapesních zařízeních.

Perspektivy hazardních her v České republice

Loajální postoj české vlády k hazardnímu průmyslu umožňuje předpovídat rychlý rozvoj této sféry v zemi. Navzdory zpřísnění kontroly nad hazardními hrami po přijetí zákona z roku 2017 nedošlo k poklesu obliby tohoto druhu zábavy. Místní provozovatelé se stali jasnou prioritou. Díky tomu mohly úřady prosadit daňové kontroly.

V krátkodobém horizontu se o zákazu jakýchkoli forem hazardních her v České republice nejedná. Jedná se o lukrativní segment podnikání, který významně přispívá do státního rozpočtu. Do budoucna se očekává, že počet online kasin od místních provozovatelů poroste, protože licenční řízení je poměrně jednoduché. Stále více českých stránek s hazardními hrami to dokazuje svým příkladem.

Česká republika je zemí s příjemným a bezpečným prostředím pro milovníky hazardních her. Omezení se vztahují pouze na ty kategorie občanů, kteří se objektivně nechtějí zapojit do hazardních her. Úřady vycházejí provozovatelům hazardních her vstříc, což činí tuto oblast podnikání perspektivní a výnosnou.

Zpět

Kontaktní formulář

Nabídka služeb

Školení a semináře

Servis

Koloristika

Certifikáty dodavatelů

Sponzorství