O společnosti

Naše společnost BODY Color s.r.o. byla založena v červenci roku 2008 se záměrem nabídnout českým spotřebitelům kvalitní řecké výrobky. Vybrali jsme čtyři nejvýznamnější řecké výrobce:

  • Hb Body - produkty v autoopravárenství
  • Vitex - stavební a průmyslové nátěry
  • Smirdex - brusivo
  • Alexport - autokosmetika

Dlouholeté zkušenosti, které jsme v oboru získali sahají do roku 1994, kdy jsme otevřeli naši první maloobchodní prodejnu. Po celou tuto dobu jsme sbírali zkušenosti spotřebitelských požadavků v oblasti tónování a koloristiky fasádních a interiérových barev. K těmto účelům využíváme detailního rozlišení odstínů pomocí přenosných spektrofotometrů. Tónujeme autolaky včetně metalíz, abychom byli schopni řešit jakýkoliv požadavek zákazníků a poskytnout jim plný servis na té nejvyšší úrovni. Naším dlouhodobým cílem je důvěra zákazníků založená na kvalitě, hodnotách, spolehlivosti a důvěře.

Novinky

09
Duben
2020

Superbond (adhezní můstek)
Je základní nátěr s obsahem křemičitého písku na bázi akrylových pryskyřic rozpuštěných ve vodě. Nanáší se především na hladké a nesavé povrchy jako je beton, hladké nátěry, umakart, obklady a dlažby, kámen, keramika, sádrokartonové a cementové desky, kov, dřevo, dřevoštěpkové desky, vyzrálé omítky apod. stavební materiály. Lze jej použít i na savé materiály u kterých zestejnosměrňuje savost. Vytváří drsný povrch a ideální adhezní podmínky pro další aplikaci stavebních lepidel a stěrek, nátěrů a dlažeb v interiéru i exteriéru.

06
Únor
2020

Marelac voda
Je bezbarvý jednosložkový lesklý lak, bez zápachu, na bázi polyuretanu ředitelný vodou. Vhodný pro dřevěné povrchy vystavené nepříznivým povětrnostním podmínkám jako jsou lodní paluby, zábradlí, pergoly, rámy oken, dveře, dřevěné konstrukce, dřevěný nábytek a podobných výrobků ze dřeva. Má jednoduchou zpracovatelnost, vysokou elasticitu, bez praskání nebo loupání. Obsahuje UV filtry, které chrání dřevo před ultrafialovým zářením, a speciální přísady zajišťující vynikající vodoodpudivost. Je ideální pro dřevěné povrchy vystavené nepříznivým povětrnostním podmínkám s určením do venkovního, ale i vnitřního prostředí.

03
Únor
2020

Body C898
Dvousložkový akrylátový lak UHS exkluzivní kvality s obsahem protistékavých složek. Má vysoký lesk, výborný rozliv, vynikající mechanickou i chemickou odolnost a rychlé schnutí. Je vhodný pro dosoušení ve stříkacím boxu na částečné i celoplošné opravy autolaků. Nanáší se v 1,5 vrstvě na 1K ředidlové nebo vodouředitelné báze. Tuží se v poměru 2:1 s tužidlem H737 nebo H738.

archiv novinek

Aktuální nabídka

XXX< >

Eshop

Eshop

Chci vstoupit
do online obchodu

Naši dodavatelé

Logo HB Body Logo Vitex Logo Smirdex Logo Etalon